turknet erişim engellendi uyarısı

yeni peydah oldu bu. dns değiştiriyorum, ip değiştiriyorum zenmate bilmem ne hiçbir şey çözüm olmadı. nasıl bir bela bu nasıl çözebiliriz bu sorunu? porno sitelerin bazılarına girerken çıkıyor uyarı.

Öyleymiş valla herifler her attığımız adımı izliyor demek ki. Çözümü yok mu peki? net alemi derya deniz illa ki vardır aşmanın yolu:)

  • yazar yazmaz yazan yazar  (30.06.17 02:24:04)
tor'u denedin mi?

  • hopeless  (30.06.17 03:29:59)
giremedigin bir sitenin adresini versene, bence sorun turknet te degil. sen soyleyince denedim birkacini ve girebildim.

  • scars dont fade  (30.06.17 07:53:49)
tor'u denemedim. akşam eve geçince bakarım.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (30.06.17 09:10:11)
@hopeless, tor fevkalade işe yaradı çoook teşekkürler:))

  • yazar yazmaz yazan yazar  (01.07.17 02:20:14)
Birkac gundur dns degistirmek bile ise yaramiyor, her sekilde engelli siteler. Cok fazla kullanici oldugu icin dns ayarlarini modem uzerinden degistiriyordum. Allah belani versin turknet :(

  • adi olmayan cocuk  (04.07.17 01:42:24)
yalnız bokunu çıkartmışlar işin bahis sitelerini de engellemeye başladılar. Şimdilik tor ile giriyorum da ileride bunu da engellerlerse ne yapacaz?:/

  • yazar yazmaz yazan yazar  (04.07.17 09:11:52)