Powerbankte marka önemli mi?

Samsung marka telefon ve tablet var. Uygun bi powerbank almak istiyorum. En az 6000 mah olmali. O kadar marka powerbank cıkarmış ki internette kayboldum. Bu aletlere zarar gelmemesi icin samsung, sony vb marka powerbankleri mi tercih etmek lazım.Anlayan var mi bu islerden?Hem aletlerib bataryasi zarar görmesin,hem de hemen bozulmasın istiyorum tabi.

asus 10050 mah lık Asus Zenpower kullanıyorum. Almadan önce iyice araştırmıştım, insanlar memnundu. Ancak ben internet satıcılarına güvenmediğim için (sahte olabilir diye) gidip Vatan Bilgisayar'dan 100 lira gibi bir fiyata almıştım. Ancak artık satmıyolarmış bugün öğrendim. Başka nerede satıldığını bilmiyorum. n11, hepsiburada gibi sitelerde var tabi ki ama gerçek mi sahte mi hiçbir fikrim yok.

  • azeriturku  (29.06.17 03:07:04)
Ben de Asus Zenpower kullanıyorum. İyi bir marka alın. Asus'un kendi internet mağazasından almıştım.

www.asus.com
  • Lim5  (29.06.17 03:23:27)
evet fark eder. içindeki piller söylenen kapasitede olmayabilir. olsa bile verimli bir dönüşüm yapamayabilir. ömrü kısa olabilir. malzeme kalitesi düşük olabilir.

  • icim urperiyor  (29.06.17 03:33:41)
asusun kendi sayfası hepsiburadaya yönlendiriyor. bilindik markalar alınabilir. xaomi asus samsung sony philips ancak xaominin benzerleri piyasada çok var ayırmak orjinali bilmek için videolar var internette izlenip öğrenilebilinir.

  • mikahakkinen  (29.06.17 09:38:11)
Xiaomi alın mükemmel sonuç.

  • gozu acik sevisen yahudi  (29.06.17 09:49:07)