3. Katta cam açık uyur musunuz

İstanbulda 3. Katta otururkemn cam ve balkon kapısı açık uyur musunuz? İçime kurt düitü ya. Bakınca tırmanılır gibi değil ama bu hırsızla maymun gibi oluyor

Ev cok issiz bir yerde değilse uyurum. Bir de üçüncü kat tirmanmak icin yuksek hakikaten, Spiderman degilse girmesi biraz zor.

  • fraise  (27.06.17 00:40:56)
hırsız girmiyor ama böcek giriyor. bu sıcakta.

  • goodz  (27.06.17 00:47:43)
Mersin'deyim, ikinci kattayız, kapı pencere açık yatıyorum.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (27.06.17 00:51:39)
hirsizlardan bagimsiz hic bir zaman cam acik uyumam. disaridan gelen seslerden rahatsiz oluyorum.

simdiki evim cadde tarafinda, bazen milletin bagiris sesleri, bazen siren sesleri geliyor, eskiden daha sakin yerde oturuyordum ama gene siren gene arada ses, almanyanin cok ücra bir kösesinde 20 kisilik köyde yasadim bir kac ay orada domuz, horoz, inek sesi derken gene rahatsiz oldum. kisaca son 3 senedir filan geceleri her zaman camim kapali, daha mutlu bir insan oldum. belki 30. katta otursam ses gelmez. onda da bu güzel sansim yardim eder helipadin yaninda olur dairem.
  • kurnaz  (27.06.17 01:33:35)
2. Katta pencere açık uyuyorum ama balkonu açmam.

  • aquarium  (27.06.17 01:45:18)
Uyurum. Etrafta destek alıp çıkacağı yer yoksa korkmam ama suadiyede 5. Kata çıkan hırsız da duydu bu kulaklar. Daha şimdi odamda kırkayak yakaladım. Bina eski arkada bahçe var yazın hep geliyorlar. Bunları da düşünün derim :)

  • eksi sozlugun tatli insani  (27.06.17 01:49:30)
Uyudum / uyurum.

  • ms brownstone  (27.06.17 01:55:11)
Zaten uyuyorum. Tırmansa cam mı durduracak? Keser açar.

  • yirmisantim  (27.06.17 02:11:57)