Bisiklet İçin Pantolon

Bisiklet için pantolon bakıyorum. Şu ürün nasıl olur:

www.decathlon.com.tr

Tavsiyeleriniz var mı?

ürünün kategorilendirmesinde doğa yürüyüşü yazıyor, sonrasını takip etmişsindir zaten. onun dışında eğer yaz süresince ve güney yarım kürede kullanacaksan neden pantolon aradığını anlayamadım. pantolonla dışarı çıkmak bile çok zor bu havalarda.

  • i drive the hearse  (26.06.17 14:12:23)
tavsiyem (pedli) tayt

  • pilav  (26.06.17 14:14:57)
pedli kısa tayt al.
bacakları tıraşlayıp tayt giyemem diyorsan pedli şort.
ped med delikanlıyı bozar diyorsan düz şort.
lütfen şu havada o linkteki şeyle bisiklet kullanmaya kalkma.

edit: şort olarak kullanılabiliyorsa yaz için olabilir. yine de uzun halinin paçaları bir parça bol kalacağı için taytın yerini tutmaz.
  • filteria  (26.06.17 14:17:55 ~ 14:33:56)
Pedli sortlardan, pedi cikartilabilenler var. Onlari tavsiye ederim, ben de Decathlon´dan almistim. Sevdigim taytin icine giyebiliyorum mesela.

Fotograftaki hem sort hem pantalon olarak giyildiginden neden olmasin ki? Yagmurlu günler de cok da iyi olur.
  • buf-e kür  (26.06.17 14:25:56 ~ 14:26:26)
Arkadaşlar sağolun, şort giyiyorum ama bazı durumlarda pantolona ihtiyacım oluyor. Şimdi bu mevsimde havalar sıcakken nispeten ince su geçirmezler raftayken bir model alayım diyorum. Yoksa havalar soğudukça raflardaki ürünler de kalınlaşıyor.

Tayt giymiyorum, şort giyiyorum normalde.

Pantolonun kategorisinin doğa yürüyüşü olduğunun farkındayım. Bisiklet kategorisinde pantolon yoktu. Bu pantolon, ince kumaşlı hafif olması, nefes alabilmesi kolay kuruması vs. gibi özellikleri nedeniyle dikkatimi çekti.
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (26.06.17 14:30:53)
Şort diycem ama toto büyükse arka cep kısmından cart diye yırtılabiliyor.

  • kargn  (26.06.17 18:45:52)