Barselona havaalanında sabahlamak

Selam dünya vatandaşları.

Uçağımın barselonaya iniş saati 00:15 gözüküyor. Şehirdeki uçuk hostel fiyatlarını düşününce havalimanında sabahlayıp öğleden sonra oda tutayım diyorum. Böylelikle iki gün yerine tek günlük oda parası ödemiş olacağım. Yakın zamanda deneyimlemiş olan var mı?

Teşekkürler.

Sleepinginairports.net ya da sleepingatairports.net diye bi site var. o sitede reviewlar bulabilirsin. Tarihe gore siralama var

  • kuehles blondes  (25.06.17 16:16:13)
boarding pass'i atma, tek tek ona bakan görevli oluyor sabahlarken. onun dışında sıkıntı olmaz, sabahladım ben geçen yıl.

  • christopher nolan  (25.06.17 16:25:11 ~ 16:25:39)
Genel olarak avrupa havalimanlarinda basina bir sey gelecegini zannetmiyorum. Valizlerini saga sola sacmadan tertipli ve dikkat cekmeyen bir sekilde gayet guzel uyuyabilirsin. Ben havaalaninda valizimin fermuarli kismini duvara cevirmis, ayaklarimi valizin ustune uzatmis, sirt cantama sarilmis oyle uyumustum. Bu kadar seyahat ettim, "gunde ortalama 3 hirsizlik vakasi" hikayeleri sehrin varoslarında "turistim bennn" diye bagirarak flip flop terlikler ve boynuna asili dev canon kamerayla gezmedigin surece hic gercekci degil, rahat ol.

  • duru arsnova  (25.06.17 18:50:45)
Valizlerini alma banttan, uzaktan izle görevliler alıp bi yere götürüyorlar (emanet vs. bi yer sonra alırsın sabah), sonra pasaportunu paranı bi şekilde içine koy gömleğin vs. çantana sarıl yat. Bi de gelen yolcu kısmından dışarıya çıkma. Çünkü hırsızlığa gelenler olabilir dış kısımda ama içerde sadece yolculuk yapanlar olur. Hırsızlık ihtimalini baya düşürür bu.

  • giselle  (25.06.17 18:59:04)
Barselona´da uyumadim ama gece 12 ile 5 arasi tek basima aktarma bekledim. Biz Marsilya´da bile uyuduk. Sorun olmaz bence.

  • buf-e kür  (25.06.17 19:50:50)
Barcelona hirsizligin en yuksek oldugu yerlerden biri, ben de cantamda bi el yakalamistim. Bir sey alamadan yakalamisim :)

Onun disinda bcn havalimani cok da tekin degil, gercekten cok dikkat etmek gerekiyor. Evsizler vb de gelip uyuyor.
Bir de guvenlik geziyor, gidis bileti soruyor uyandirip. Kesinlikle cok ama cok dikkat etmeniz lazim.
  • kuehles blondes  (25.06.17 22:02:29)