Arkadaşlar iyi bayramlar, nerdesiniz napıyorsunuz?

Ben köydeyim. Tüm sülale burda olduğu için ayrı ayrı telefon açmama falan gerek kalmadı.

bayram nemazımızı kıldık, ailecek bayramlaştık, kahvaltımızı ettik oturuyoruz. kuş sesleri filan var onları dinliyorum öyle. iyi bayramlar

  • klar  (25.06.17 09:24:21)
Selam, köyden bildiriyorum ortam süper.

  • ugrcn  (25.06.17 09:36:35)
gurbette evde yalnızım.öyle bir bayram işte. ama alıştım artık. ne yapalım sağlık olsun.dünden bir farkı yok yani

  • demirr  (25.06.17 10:01:54)
ablamlar gelecek. hafif bir gerginim. balkonda otruyorum çikolata yedim. pişman oldum ama çok da olmadım.. kahvaltı hazırladım annemlere bi de kendime hazırlayıp ablamları beklicem. monotonluğum sekteye uğrayınca hemen gerildiğim için kendime de uyuz oluyorum bir yandan

  • blacksky  (25.06.17 10:30:11)
evdeyim steam sale ile doldurduk artık oynamaya başlayalım

  • gozu acik sevisen yahudi  (25.06.17 11:38:24)
Annem ve babamla yazlığa geldik. Sabah babamla erken çıkıp bi yürüdük spor amaçlı, terli terli denize girdik, eve geldik sonra duş aldık, kahvaltı yaptık. Şimdi babam sızdı, annem mahalle çocuklarını bekliyor elinde çikolata ve 1 tl'lerle. Ben de öyle mal mal takılıyorum, arada sevgilimle yazisiyoruz.

  • orange coffee  (25.06.17 11:53:56)
Evdeyim, üzerinde çalışmam gereken birkaç şey var; daha ne kadar üşenip erteleyebilirim emin değilim.

  • skooma  (25.06.17 12:12:09)
Hanimla kahvalti yaptik ne izlesek diye dusunuyoruz disarisi hamam gibi balkonda golgede efil efil bir seyler izlemek daha bi iyi fikir gibi geldi

  • condom kurşunu  (25.06.17 12:16:46)
gurbette evde tek başına
akşama mangal var

  • burya  (25.06.17 12:19:54)
Bayram yok ki. Bir saat sonra ders vermeye gidecegim. Oradan cikip taze kazanilmis parayla dondurmali kahve ismarlarim sevdicegime. Sonra ararim tüm aileyi.

  • buf-e kür  (25.06.17 12:59:20 ~ 12:59:42)
Dışarı çıkmak için havanın serinlemesini bekliyorum. Şimdi dondurma yiyeceğim. Birazdan da film izlerim. İyiyim yani, keyfim yerinde.

  • i m cool with that  (25.06.17 13:12:49)