Bilgisayarın sistemini geri alma acil yardım lütfen

Saygı değer kullanıcılar bir şey sormak istiyorum şimdi elimde single bi oyunun save dosyası vardı çok emek verdiğim ve oyunun son versiyonunu indirip ona attim direk kopyalamadım kesip attim son versiyonunun içine ve oyunda aşırı bug oldugundan dolayı orta bi versiyon bulup onu inidirp onun içine attimda bana dedi ki sen bu save dosyasını oyunun son versiyonuyla çalıştırdıgın için önceki versiyonlarda çalıştıramazsın diyo sorum şu

windows 10 kullanıyorum sistemi hangi ayarda geri aldıgımda bu save dosyaları eski haline gelir lütfen yardım edin !

Windows sistem geri alma sadece windows sistem dosyalarını eski bir tarihe getirir. Herhangi bir programda oluşturulmuş dosyalar örneğin word'de yazdığınız yazı ya da oyunda kaydettiğiniz dosya geri alınmaz.
Oyunun save dosyasının bir kopyasını yedek olarak saklayıp dosyayı notepad ile açın. Dosya xml veya text biçiminde olabilir ve bir yerinde versiyon yazıyor olabilir. Bu versiyon alanını değiştirerek deneyin. Geçirmek istediğiniz versiyonda bir dosya kaydedip iki dosya arasındaki farkı da anlamaya çalışabilirsiniz.

  • faithless  (20.06.17 22:58:46)
deneyeyim sağolun bu arada kurtarma programları iş görmez mi ?

  • caner555  (20.06.17 23:02:47)