Ütü Tavsiyesi

Tefal bizi yıldırdı, en son komple bozulunca rahatladık ve şimdi ütü alacağız. Etrafımızdaki herkes Philips'ten memnun görünüyor, biz de Philips deneyelim istiyoruz ama emin de değiliz.

Kafamızda Philips'in kazanlı ütüleri var.

1) Kazanlı ütü mü alalım, yoksa normal ütü mü? Özellikle her ikisini de kullanmış arkadaşlar ne der?
2) Kazanlı bir sürü ütü var, farkları nedir tam olarak onu da bilmiyoruz açıkçası, hangisini seçmek lazım?
3) "Philips almayın şunu alın" diyorsanız onu da duymak isteriz.

Şimdiden teşekkürler.

Edit: Kazanlı ütü örneği: www.teknosa.com

Phillips'in azur seirisi normal ütüsünü kullanıyoruz. 15 sene oldu tek sorunu su damlatıyor.

  • filipis  (20.06.17 12:05:10)
philips ve tefalden şaşmamak lazım ütü konusunda.

philips kazanlı ütüleri benchmark olarak çok teste aldım. tabanları olsun buharı olsun çok kalitelidir.

linkini verdiğin ürün tefalle kafa kafaya, diğer markalardan oldukça üstün. ucuzunu yakalayınca kaçırma derim.
  • hemsta  (20.06.17 12:15:16)
kazanlı ütü tek seferde çok sayıda ütün oluyorsa işe yarıyor, öbür türlü çok da gerekli değil. bir kaç yere sormuştuk hepsi aynı şeyi söyledi.

philips azur serisini kullanıyoruz biz de 5 yıldır filan. müthiş bir ütü. ütü gibi ütü.
  • teritori  (20.06.17 12:56:46)
arzumun kazanlı ütüsünü 6 yıldır kullanıyoruz. bir kere arıza yaptı geçtiğimiz sene o da arıza sanmışız. yüksek bedeller de ödememiştik. kazanlı ütünün en büyük avantajı, suyun buharlaşmamasını beklememek. işleri hızlandırıyor.

  • cliquot  (20.06.17 14:54:09)