maskara tavsiyesi

kirpiklerim uzun ve gür, yani çok fazla bir isteğim yok maskaradan. gözü agirlastirmasin, kolay temizlensin, topaklanmasin ve kirpikleri yapistirmasin. böyle ayrık ayrık dursun. var mı böyle bir şey? maybelline lash sensational güzelmiş ama ağırlık hissi veriyormus sanırım.

Benefit they are real cok guzel ama pahali derseniz maybelline angel

  • kassiopeia  (19.06.17 21:38:48)
Lash sensational'ın ağırlaştırdığını düşünmüyorum, bence kirpikleri zaten uzun ve gür olan birine yakışır.

Ben şu an estee lauder double wear mascara kullanıyorum. Bundan önce en memnun kaldığım maskara lash sensationaldı. Ama şu an bu. Çift bazlı temizleyici veya yağlar ile hiç kalıntı bırakmadan çözülüyor. Gözümde olduğunu hissetmiyorum. Benim kirpiklerim ince ve uzun uçlara doğru rengi açıldığından normal halinde gür gözükmüyor. Bu maskara hepsini tek tek boyayıp tarıyor gibi, o görüntüyü seviyorum. Bu bitince ama mac in extreme dimension 3d lash mascarasını alacağım. Onu da deneyince çok beğendim.
  • irene  (19.06.17 21:41:26)
Kirpiklerin zaten uzun ve gürse pahalı almana hiç gerek yok çünkü çok bir beklentin yok. Bence fiyatı uygun en iyi rimeller maybelline ve lorealde bunlara bakabilirsin.

  • whysoweird  (20.06.17 00:07:00)
Lash sensational kullanıyorum baya memnun kaldım. bu 3. alışım oldu. ağırlık hissi yok valla. temizlenmesi çok kolay değil, ama zor da değil. orta diyelim. yalnız ilk kullanımda hayal kırıklığına uğrayabilirsin, 3. 4. kullanımda kıvama geliyor, başta biraz sıvı gelebilir. bir de maybelline one by one'dı galiba ondan kullanmıştım, pembe olan. ondan da memnun kaldım.

  • jrixy  (20.06.17 00:08:59)
şu an gözümde lash sensational var hiç ağırlık hissetmiyorum. güzelce ayırıp uzattı. bundan önce loreal volume million lashes kullaniyordum ondan da çok memnundum. ikisini de tavsiye ediyorum.

  • duru arsnova  (20.06.17 00:09:27)
bobbi brown eye opening mascara

  • try again fail again fail better  (20.06.17 00:17:16)