tsm

bana bir iyilik yapar mısınız?

annem telefonunda dinlesin diye kaliteli tsm şarkılarına ihtiyacım var. muazzez ersoy hüner coşkuner falan olmasın lutfen) yaşar özel, ahmet özhan, mustafa sağyaşar, trt tsm koroları vb memnuniyetle olur.

bana mp3 sarki/lar yollayabilecek olan var mi?

isteyene mail adresimi yazayım.

teşekkürler :)

böyle uğraşmaktansa aile olarak bir spotify hesabı alın, çok ucuza halledin bu işi.
ha yok ben para veremem diyorsanız youtube'dan indirin işte.
zaten ilk şarkıyı açtığınızda önerilen videolardan yeterince şarkıya ulaşabilirsiniz.
  • teritori  (16.06.17 10:01:35)
hangi donem istiyorsun?

bir de turk sanat muzigi diye bir tur yok. klasik turk muzigi ya da turk makam muzigi demek gerek.
  • alperz  (16.06.17 10:02:03)
@teritori

annemin internet paketi 1gb. o da zaten gunluk kullanimina yetiyor. online muzik dinlemeye yetmiyor. sabahları 1 saat yürüyüş yaparken dinleyecek, eskiden telefonunda radyo vardı. şimdi yok ve müziksiz çok mutsuz.

@alperz
örnek verdiğim sanatçılar hangi kategoride değerlendiriliyor bilmiyorum. annem yaşadığımız ilçede türk musiki dernegi korosunda.
siz uygun gördüklerinizi gönderin lütfen. benim o kadar bilgim yok. kendisine supriz yapmak istiyorum.

mesajınıza bakarsanız sevinirim.
  • balik kraker  (16.06.17 10:17:28)
tarkan'ın ahde vefa albümünde de güzel şarkılar var.
ben hiç tarkan dinlemem ama bu şarkılarını sevdim.

  • attirmayin makedonun kafasini  (16.06.17 12:00:27)