Citroën c3 mü, Nissan micra mı ?

Bu aracı kullananlar varsa kısaca fikir vermeleri çok makbule geçer.

Yeni c3 şirin.

  • cemiyetin ünlü siması  (16.06.17 05:33:59)
10 yıl micra kullandım; tek bir sorun bile çıkarmadı bana. park sorunu da olmuyor. citroen'e karşı da biraz önyargılıyım, c3 ile ilgili epey şikayet duydum ama şahsen denemedim.

şu an Toyota auris kullanıyorum, daha iyi bir araba olmasına rağmen micranın rahatlığı ve verdiği güven hissi yok. micra küçük görünmesine karşın içi çok geniş bir araba ve arabanın önünü, arkasını ve yolu rahatlıkla görebiliyorsun; diğer araçlarda hiçbiri görülmüyor. yeni modellerini bilemiyorum yalnız; benimki 2006 modeldi, 110bin km de sattım ama hiçbir sıkıntısı yoktu.
  • tiny penny  (16.06.17 09:31:09)
toyota yaris.

  • disq  (16.06.17 15:02:27)
Ben de zamanında bu iki araç arasında kalmıştım. Ama eski kasaları tabii..

Nissan Micra güzel araç. Yok yok o segment için iyi bir küçük araç..rahat ancak eski tipi hiç bana göre değildi.

Bu yüzden C3ten yana karar kılmıştım.. O da güzel az yakar tam bir şehir-içi aracı. Yalnız eskilerinde araba virajda devrilmeye çok müsaitti yenilerinde ne oldu bilmiyorum.Sonrasında C3 te tipini düzeltti baya..Şimdi olsa sanırım yine c3 alırım.
  • qazaqwsx  (16.06.17 15:19:32 ~ 15:19:53)
Fransızla Japon kıyaslanamaz bile.
Tabiki Micra.
Ama ben Volvo'cuyum değişmem hiçbirine :)
  • joker06  (16.06.17 15:34:05 ~ 15:35:05)