bu yazıs mı oluyor ne oluyor?

gecen bir macı izlerken yan tarafta oturan birine doktor doktor diye takılıyordu ekipten birileri. sonra inceledigi goruntuleri gordum ben de ordan bi laf attım derken amcamın belirsizde kalan bir rahatsızlıgıyla ilgili uzmanlıgı oldugunu ogrendim. baya muhabbet ettik, getir sonuclara bakarım iyi birilerine yonlendiririm dedi. o arada benim meslegimden, neden tıp okumadıgımdan falan konustuk baya.
1 hafta sonra ofisine gittim, beni hatırladı ama adımı cıkaramadı. sonra sonuclara baktı tavsiyelerini verdi falan. ben kalkayım cok zamanınızı almıyım dedimi otur ya nolcak dedi. baya muhabbet ettik yine, hatta işimle ilgili bi soruyu 2 defa sorunca takıldım noluyor ne bu unutkanlık diye. sonra 1 hafta oncesinde konustugumuz benle ilgili detayları sıraladı, nerde yasıyorum, neler yapıyorum falan. sonra numaram var mı sende dedi, kartından aldım ama ben veremedim numarayı. o da sormadı. şimdi bu adam benden baya buyuk, cocugu da var bosanmıs sanırım. aşırı etkilendim ama o kibarlıgından mı bu kadar ilgi gosterdi ilgilendi mi anlayamadım.
maç yapılan yerde takılmaktan baska secenek yok gibi di mi, ben cesaret edip yazamam telefona.

Yanlış anlama ama yazdıklarını tam anlamadım. İnsanlar konuşır tanışır arkadaş olur sevgili olur sınırlarını kendi belirler. Çok fazla takılma ayrıntılara görüşmek istiyorsan aynı arkadaş ortamını bir daha bir araya getir.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (15.06.17 22:33:11)
Ben ek bir ilgi göremedim . Ilgilense senin numaranı isterdi. Güzel bir sohbet olmuş gibi sadece .

  • cabiday  (15.06.17 22:36:05)