Cialis benzeri ?

Bunu kullanan var mı ?
Kaç mg kullanmalı.
Ne kadar süre etki yapıyor ve nasıl etki yapıyor ?
Yan etkileri var mı ? Neler ?

Bunun yerine başka birşey kullanan var mı ?

Özelden de yazabilirsiniz ?

Merak ettiğim için kullanmak istiyorum

Ben kullandım. Etkisi şöyle oluyor. Hadi oğlum göster kendini dediğinde hemen tepki veriyor. 5. 6. kez arka arkaya olsa dahi sertleşme sorunu yok. Ertesi güne de kalıyor etkisi. Uyanır uyanmaz 2-3 kez daha yapabilirsin.

Boşalmayı geciktiren bir etkisi yok. 3. 4. seferde zaten o kadar erken boşalamıyor insan ama ilk 2 seferde normalin neyse öyle bunda da, ama sorun değil hemen sonrakine başlayabiliyorsun işte. Sürekli erekte halde değilsin. Ne zaman lazımsa o zaman çalışıyor. Sokağa çıkabilirsin yani.

Yan etkisi var mı bilmiyorum, sadece kan dolaşımımın hızlandığını hissettim ama psikololik de olabilir o denli hissetmem. Alkol kullanmadım ne olur ne olmaz diye. Eğer fiziksel olarak çok güçlü değilsen cialis senin yapabileceklerinden fazlasını veriyor. Yoruldum artık git gel git gel deyip bir yerden sonra devam edemeyebilirsin ama neticede doyana kadar seks sağlıyor her türlü. Sevdiceğine hoş bir süpriz olur o da mutlu olur ama bilgisi dahilinde olsun ki her zaman bunu beklemesin. Denemeye değer.

Yaşım 27ydi kullandığımda. Daha ileri yaşlarda nasıl etki gösterir bilemiyorum. Aynen senin gibi merak edip kullandım ve memnun kaldım. Bir daha kullanma gereği duymadım ama.
  • ben ne dedim  (13.06.17 18:15:25)
Bende bunların aşırı alkolle kullanımını merak ediyorum.

  • joker06  (13.06.17 18:18:40)