Yeni moderatörler

Yeni moderatatörler kendilerini ispatlamak için biraz abartıyorlar mı sizce de?

Biri soru sormuş. Soru açık değil. Haliyle bu durumu netleştirmek için soruyu soran adama soru ile cevap veriyorum ve bu cevabım silinmiş. Daha önce de benzer durumda silinmişti. Hatta cevabı yazdıktan 30 saniye geçmeden silinmişti. Aldırış etmemiştim. Ama bu kez biraz abartıldığını düşünüyorum.

Soru: ilk cümle.

bana da biraz sıkılaşmış gibi geldi yönetim ama benim açımdan sorun yok, sildikleri tüm cevaplarım silinebilir türdendi. hoşuma gitti bile diyebilirim. vur moderasyon vur.

  • der meister  (10.06.17 22:56:48)
bence hepsi harika iş çıkartıyor.

  • doxanikee  (10.06.17 22:57:42)
valla herkes yapmış mıdır bilmiyorum ama tüm kuralları okumuştum önceden. Yani kuralları biliyorum. Ocak-2012'den beri de burada binlerce soruya cevap vermişimdir. Elbette birçok cevabım silindi. Silinmeyi hak edenler silinince elbette ben de doğru buluyorum ama sorulan soruyu daha iyi anlamak için soruyla verilen yanıt niye silinir anlamıyorum.

edit: soruyu ve verdiğim cevabı da özet olarak ekleyeyim. belki de ben soruyu doğru anlamadım bilemiyorum.

soru: istanbul metro civarında berber önerir misiniz

cevabım: hangi metro?
  • himmet dayi  (10.06.17 23:00:21 ~ 23:02:26)
Gayet güzel gidiyor dandik cevaplar görmüyorum.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.06.17 23:03:10)
Her moderatör yapıyor onu. Benzer bir şeye değinmek istiyorum yeri gelmişken:

Yazacaklarım sebebiyle diş bileyecekler olabilir ama ben en çok üstten bir tavırla mesaj attıklarında sinir oluyorum. İspiyon yapmışım, “artık bunları silmiyoruz, başkaları da ispiyonlamış zaten aynısını, boşa uğraştıyorsunuz, bir daha ispiyonlama” alt metnini sezdiğim bir mesaj alıyorum. E sistem değiştirdiyseniz bunu bütün millete bildirin, kimse boşuna ispiyon yapmasın, siz de rahat edin. Eminim tek tek mesaj atmaktan çok daha verimli ve samimi olacaktır.
  • devilred  (10.06.17 23:03:11)
Moderatörlerle ilgili genel bir yorumum yok ama bence de cevabinizin silinmesi gereksiz olmus. Duyurular altında soruyla ilgili karsilikli diyalog, soru cevap şeklinde bir suru yazişma mevcutken soruyu acikliga kavusturmak icin yazilmis olan bu metro sorusunun silinmesi pek dogru gelmedi bana da.

  • aquarium  (10.06.17 23:30:47)
"Cevap" içeren cevapları bile "iki kişi arası diyalog" diye silenleri türemiş bunların. Bundan sonra kimseye hoşuna gitmeyecek türden cevaplar yazmayın, kontrol mekanizması ölmüş zira.

  • devilred  (11.06.17 23:04:41)
aynı cevabımı 2 dakika arayla 2 kere silen oluşuma tekrar teşekkür edeyim bu arada. seviyeyi hiç bozmadan devam ediyorlar. seviliyorsunuz.

  • doxanikee  (11.06.17 23:15:55)
geldikleri gün haksiz ve gereksiz yere cekilmis gayfeyi ucurmalariyla biraz degil epey abarttiklarini düsünüyorum.

  • pilav  (12.06.17 16:27:07)
benim de tertemiz sicilim yeni modların gelmesiyle kirlendi...

Çok hevesliler belli ki, heveslerini alsınlar biraz ne yapalım.

abartıyorlar.
  • qazaqwsx  (12.06.17 16:36:31 ~ 16:37:40)
ilk görev günlerinde bi cevabımı silmişler, noluyo lan demeye kalmadan cevap geri gelmişti. dün de aylar öncesinin soru cevaplarına dadanmışlar, bi kaç kişi aramızda konuştuk, gayet soruya cevap şeyleri silmişler falan. ilk heves biraz böyle olacak galiba, bakalım. daha temiz bi duyuru çogzel ama biraz daha dikkat lazım belli ki.

  • manuel mandalina  (12.06.17 17:00:02)
ne buldularsa soruya cevap değil diye siliyolar. aşırı heyecanlı miniminibirler gibiler. muhtemelen bu soruyu da silerler.

  • elorelia  (12.06.17 17:05:32)
beni de neşterlediler de heyecanlarına verdim ses etmedim.

yıllardır duyurudayım az çok soru sorup cevaplamışımdır. son değişiklikten sonra silinen cevap sayım bir miktar arttı.

buluttan nem kapıyorlar ama zamanla onlar da normale dönerler.
  • eeb  (12.06.17 17:11:51)