özelde çalışmak istememek

mezun olalı 1 sene oluyor bu sürede girebileceğim tüm sınavlara girdim amacım memur olmaktı. ama o işler öyle olmuyormuş. neticede kafayı yemekle geçen 1 sene oldu. bu arada mastera başladım karambole ona devam ediyorum ama bitince ne olacak neden yapıyorum ki diyorum. hayat anlamsız gelmeye başladı. özele girdi bi arkadaş çalışma saatleri çok yoğun diyor ben de sırf vakit geçsin diye özele girmeyi düşünmüyorum kaldı ki düşünsem bile alırlar mı belli değil. para harcamıyorum para kazanmak gibi bir amacım şuan için yok. lakin okul bittikten sonraki bu belirsizlik beni depresif biri yaptı. Hayatımda beni mutlu eden pek bir şey yok. Kariyerim yok, hobilerim yok, çevrem yok. Hayatta beni tatmin edecek bir şey yok. bu durumda ne yapmamı önerirsiniz. güya spora devam edip yurt dışına falan çıkacaktım ama başıma gelen olmadık olayları büyütüp hastalık hastası olup eve tıkıldım.

Bölüm ne yaş kac Hangi universite?

  • westblack  (07.06.17 16:23:59)
erkeksen masterı bitir ya da dondur askere git.

  • kveldulv  (07.06.17 16:25:25 ~ 16:25:39)
1 yıldır özel sektörde çalışan mezun olur olmaz işe girmiş biri olarak uzak dur diyorum.

  • tuborg yesili  (07.06.17 16:25:27)