stalkerlar bir bakın hele

bugün bir sınavda görevliydim. doğal olarak benden başka görevliler de vardı. (girizgah)

aylar önce çeşitli zamanlarda yine aynı arkadaşla aynı binada denk gelmiştik. içimden aa ne tatlı demiştim. dün ve bugün de öyle oldu. benim sınıftaki diğer gözetmen o'nun da arkadaşıymış, anlattı da anlattı. ben de ipuçlarını birleştirip kim olduğunu buldum ve bir güzel stalk'ladım. (gelişme)

ne var ki alakasız okullarda görevliyiz, alakasız fakültelerdeyiz. tanışma imkanı 0. ne yapsam çotank diye mesaj mı atsam, eklesem mi? çok aşığın var diyorlar diye türkü mü çığırsam? (sonuç)

bu kızla nasıl tanışırım? (soru, 100 puan)

ya da bağrıma nasıl taş basayım?

danke.
tikler gecikebilir, kusura bakmak yok pls.

Araştırma görevlisiyse yüzde yüz nişanlıdır. Ben nişanlı olmayan araştırma görevlisi görmedim hiç. Instası varsa oradan takip et. Yavaş yavaş foto beğen. Bir aşinalık olsun. Sonra mesaj at. Facebook'tan eklersen kabul etmeyebilir. Facebook kurumsal bir yer gibi oldu artık.

  • dissendium  (04.06.17 16:05:37)
onu tanıyan arkadaşından talep et kıza ulaşsın.
Senin sınıftaki diğer gözetmen.

  • basond  (04.06.17 16:07:43)
Ekle cok begendim tanismak istedim de. Ne kaybedersin ki denememekten iyidir. Ha tabii benim gibi kirilgan ve ozguvenin baska insanlardan aldigin tepkilere bagliysa tavsiye etmem o zaman hic denememek daha iyi olabiliyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.06.17 16:09:10)
instagram'ı kapalı ya.
direk söylesem bir şey kaybetmezdim de yine denk gelsek rezillik :D
diğer gözetmen de 30 küsür yaşında ya, diyemedim kim o diye. aslında çaktırmadan sorsaydım tanıştır diye iyiydi.
  • passion rules the game  (04.06.17 16:46:13)
nişanlı olmayan bir arş. gör. olarak tavsiyem academia ya da linkedin gibi bir mecradan yarı profesyonel olarak yürümendir. bunlardan birine yayın koyduysa yayınlardan yürü, tam metni gönderebilir misiniz, şu alanda çalışma yapmayı düşünüyorum vs gibi.

  • kayranin kedisi  (05.06.17 01:04:19)
işte maalesef alanlarımız da tamamen farklı :) bir de çok aleni olur herhalde öyle bir şeyler yapsam ahah. millet nasıl yöntemler buluyor yahu tıkandım kaldım sdfsd

  • passion rules the game  (05.06.17 10:02:19)