ilgisiz sevgiliyi geri kazanamam artık değil mi? az uzunca

yolu yoktur herhalde. yarın yanına gideceğim birkaç günlüğüne. muhtemelen ayrılacağız. benden soğumuş, bir iki sorun daha oldu ama içinde bulunduğumuz durum sebebiyle büyüdü. yazmıyor, aramıyor, sormuyor, konuşunca iyi gibiyiz ama çok da değiliz. ilişkinin monotonlaştığını falan söylüyor. kariyerimizdeki duraklamalar ikimizi de etkiliyor. uzmanlık sınavını kazanma planları yaparken sürekli bir sonrakine kalıyoruz. 3.ye gireceğiz artık. kariyer mi aşk mı durumuna geldik. o çoktan kariyeri seçti ben ikisini birden götürebileceğimizi hala düşünüyorum, bu kötü zamanların geçici olduğunu ama o daha umutsuz. içinde bulunduğumuz durum derken bu karanlık dönemi kastettim. ben üstüne istifalıyım çalışmıyorum bir yerde ama sınav olmazsa bir şekilde tekrar atanma imkanım var. iş bulamama sorunum yok gibi diyeyim. mutsuzum şu an bu kadar sürede kazanamamamın sebebi bu ilişki yüzünden biraz da.
ilk sevgilim kendisi. onun benden önce de olmuş. yine de kaybetmek istemiyorum kendisini. duygusal çöküntü yaşamak istemiyorum ama mevcut durumda hoşuma gitmiyor hak verirsiniz ki. daha az üzüleceğimi bilsem, çok takmayacağımı ya da önüme, hedeflerime odaklanabileceğimi bilsem ayrılırdım sanırım şu durumda. benimkisi de bencillik biraz daha çok da duygusallık.
yaşlar 25, ben erkek tarafı bilmeyen vardır.

"ilişkinin monotonlaştığını falan söylüyor." peki sen ne düşünüyorsun hocam bu konuda? monotonlaşmadınız mı? bildirmediğin bir diğer şey: sen bu kızı seviyor musun? ayrılırsanız dağılacak mısın ya da ne kadar umursayacaksın?

  • norek  (02.06.17 02:43:53)
monotonlaştık ama tus gibi bi sınav kapanarak saatlerce çalışılarak kazanılıyor. bir dönem beraber yaşadık o dönem çalışma açısından verimli geçmedi çok birbirimizi de gazlamadık ama tek suçlusu benmişim gibi bakıyor olaya kendinin de sorumlu olduğunu araya sıkıştırıyor ama ben yokken de düzensiz çalışıyor. o beraber yaşadığımız dönemde de konuşmaların azaldığından kendisi 3 anlatıyorsa benim 1 anlattığımdan falan bahsetti onun anlattıkları nöbetinde ne yaşamış ailesinde ne olmuş e dinliyorum yorum yapıyorum uzuyor da muhabbet ama kendi sıkıntılarım da var onunkiler kadar ve ben evdeyim ya da kampa gitmişim o dönem hep ders üzerine şeyler anlatacak hiçbir şey yaşamadım ki o dönem. ben suskunumdur ama o hafif depresif durumlarda daha çok susuyorum o ise aksine daha konuşkan olur ve konuşkan da birisi normalde. başta hiç sorun değilken şimdi sorun oldu bunlar.

ben seviyor muyum başta çok seviyordum şu an artık emin değilim ama hala sevebilirim. ilgiyi de eksik etmedik ondan mı acaba diyorum, hayır düşünceli romantik de adamım valla bak. ama karşı taraf genel alıcı bu konuda. romantik davranamıyor bile.
  • bass solo take one  (02.06.17 02:53:08)
asıl soruya gelirsek: geri tabi ki kazanırsın ama bana, sen de gönülsüzmüşsün gibi geliyor hocam. benim tavsiyem, şu an ayrılmak işleri daha da zorlaştırır. zaten eskisi kadar konuşmuyorsanız bu tempoda bi devam edin.
sınavdan sonra oturur konuşursunuz. olmadı evlenirsiniz ))

  • norek  (02.06.17 03:00:56)
Bu yaşta işin dışında bir şey düşünme. Enerjini ilişki işlerine harcama.

  • arnold schwarzeneger  (02.06.17 09:29:12)