Starbuck'ta ücretsiz pres kahve uygulamasının sona ermesi

Bilen arkadaşlar vardır.250 gr kahve paketi ile ücretsiz pres kahve yaptırabiliyorduk.Haziran ayının ilk haftasından itibaren bu uygulama kaldırılacakmış.Sizce bunu sözlükte ayrıca dile getirmeli miyiz.Yoksa tek derdim bu mu olsun ?

Sebebini öğrenmek için Müşteri iliskileri ile bir gorusebilirsiniz aslinda, neden kaldiriyorlar, bu sistemi nasil sömürmüsüz de kaldiriliyor ? Çünkü bi sebepleri vardir, o sebebi öğrendikten sonra "aslinda o kadar da makul bir sebep degil" diye düşünürseniz sozluge tasimak daha etkin ve daha bilgi&fikirli hamle yapmanizi saglayabilir.

Bir de tasisaniz da tasimasanizda yine de en buyuk derdimiz bu olsun.
  • mete kudur  (30.05.17 16:34:09)
tek derdin bu olsun :)

nedeni türkiyenin durumu bence. nasıl herşeyin en pahalısı ve en kötü hizmeti buradaysa o yüzden.
  • empty bottle  (30.05.17 16:40:14)
Kesinlikle bunu sömürü şekline getirdik yoksa adamlar hizmeti kaldırmaz. Olayı ve sebebini bilmiyorum ama kesin adamlar haklıdır. Koskoca Logitech destek vermeyi kesti bunlar yüzünden.

  • gozu acik sevisen yahudi  (30.05.17 17:11:59)
hislerime tercüman olmuşsun aynı şeyi düşündüm bunu öğrenince

yalnız elimde bunun için yeterli bir bilgi yok yani bu bizim uyguladğımız sistem tüm dünyada geçerli mi ? kahvemi alıp hiç bir ücret ödemeden orda da french press alabiliyormuyum ?

eğer bu sorunun cevabı evetse sıradaki soru bu sistem dünyanın diğer ülkelerinde de kalkıyor mu?

yok kalkmıyosa o zaman sormamız gereken asıl soruya gelmiş oluyoruz

Starbucks Global'ın bu karardan haberi var mı ? yoksa Starbucks Türkiye satışların düşmesinin önüne geçmek için kendi bir hamle mi yaptı ?(tabi böyle bi insiyatifleri varsa)

bu uygulamanın yürürlüğe gireceğini söyleyen bildiri vs görmek isteyebiliriz bu noktada eğer bu resmi olmayan ama Starbuck Türkiye'nin kendi getirdiği bi çözümse zaten antetli kağıtla bunu bildirebileceğini sanmıyorum Global'dan böyle bi bilgi gelmemişken

globala şikayet etmek en mantıklısı yani net bir cevap ve sonuç almak adına
  • berginyonbaenre  (30.05.17 18:12:10 ~ 18:13:28)
Bir kaç yıl evvel istediğin içeceğin küçük boyunu veriyorlardı. Bir iki sene kadar kalktı o, sonra filtre verdiler. Kalkabilir. Yerine başka bir şey gelebilir. Gelmeyebilir de.

Öyle dert edecek bir şey yok. Hediye neden verilmiyor denmez bence.
  • bir ileti paylastim  (30.05.17 18:27:29)
nasıl ya? ben sürekli çekirdek kahve çektiriyorum ve vermiyorlar. hatta sorduğumda bu uygulamanın artık olmadığını söylediler bana. hatta bunu başka bir şubede de sormuştum orada da aynı cevabı almıştım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.05.17 18:31:10 ~ 18:31:30)
uygulama şubelerin insiyatifine bırakılmış diye duymuştum ben. isteyen yapıyor çok kalabalık olanlar yapmıyor.

  • n62  (30.05.17 18:36:40)
donanımhaber ölücülerinin bezdirdiği bir diğer işletme olması olası.

  • soft  (30.05.17 18:52:05)
@bir ileti paylastim,proletarier aller lander vereinigt euch,n62

siz olayı yanlış anladınız sanırım, hediye vermiyolar aldığınız kahvenin içinden kahve alıp size hazırlıyolar hiç bi ücret ödemeden istediğiniz boy french press alabiliyosunuz yanınızda kahvenizi götürdüğünüz sürece
  • berginyonbaenre  (30.05.17 19:03:50 ~ 19:04:42)
haa şu kendi kahveni getir olayı. ya açıkçası öyleyse çok da şaşırtıcı değil. türkiye burası çok fazla istismara uğramışlar demek ki.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.05.17 19:04:57)