Samsunda ne yapayim?

Saniyorum ki bugun 11 11:30 gibi isim biter. Donus ucagimsa 4:30da. O saate kadar(havaalaninda erken bulunmam gerekligini de goz onune alarak) ne yapayim? Birkac bloga baktim da cok keyifli yazilar degildi maalesef, ben en iyisi bilenlere sorayim dedim.

Baslangic noktam adliye olacak. Bu noktadan itibaren nereleri gezip nerede ogle yemegi yiyip havaalanina doneyim?

Tesekkurler. :)

Ciftlik caddesinin oralardaydi sanirim guzel bi' serpme kahvalti yapabilirsin. Oradan amisos tepesine gidebilirsin. Tramvay gidiyordu galoba vaktin kalirsa oradan atakum'a gecip sahilde dinlenebilirsin. Bu lokasyonlar birbirine ne kadar yakindi tam hatirlamiyorum google maps'ten bakabilirsin. Meydanin asagisinda sahilde 19 mayis'la ilgili guzel temsili seyler vardi onlara da bakabilirsin.

  • seksli harf  (30.05.17 07:21:59)
Selam, adliyeye cok guvenme hakimlerimiz biraz gec alıyor duruşmayı. Yemek icin 56lara çık yakin yürüme mesafesinde. Gezmek icin cok vaktin olmayacak. Sarizeybek, cafe home, pide55, yemek icin ideal. Kahve icin starbucks, dondurma icin hilal var. Bugün hava güzel şanslı günündesin :)

  • cabiday  (30.05.17 08:50:08)
Ben niye kendi duyurumu cevaplayamiyorum? :(

  • okuyamıyom ben ya  (30.05.17 11:06:23)
Ehehe birkac kere denedim ve crvaplayamadim da ondan seetmistim.

Hava kapali olacak saniyor idim ama istanbuldan iyi su anda. Durusmadan cikar cikmaz kosarak guzel havanin tadini cikarmaya gidicem. :)

Mutlaka pide yemem gerekli imis, pide55te saniyorum ki pide yenir? ^^
  • okuyamıyom ben ya  (30.05.17 11:12:57)
@okuyamiyom 56larda pide 55 iyidir, genel olarak oradaki her yerde pide güzel 56lara bakmanı öneririm afiyet olsun :)

  • cabiday  (30.05.17 12:13:58 ~ 12:14:38)
iş 11:30'da biterse eğer atakum'a geçin bence. yetişebilirsiniz uçağa. sahilde bir sürü yer var. araba varsa eğer havalimanına gidiş de çok kısa süre alacak zaten. bu zeybek ile home da bence kötü mekanlar. niyeyse, iyiymiş algısı var ama ben bildim bileli. pide55 daha mantıklı derim.

  • windowsguvenlikduvari  (30.05.17 12:25:05 ~ 12:27:58)
abi meydan da eski konak sinemasını soruştur, bul. (çarşı girişindedir) çarşıya doğru 10-15 metre kadar yürü, caddede sinema ile aynı tarafta bir "pasaj" var.

göremezsen, "buralarda bir pasajda mantıcı varmış" diye sorarsın.
o pasajın alt katına in. mantı ve kola ! ve şekerpare.
  • güneyli çocuk  (30.05.17 12:25:51)