kolonoskopi hazirligini yapamadim

Circir yapan ilaci icemedim. Sorunum tuvalete haftada 1 cikiyor olmak. Yarin sabah kolonoskopi randevum var.

1: gitmeme gerek var mi. Yani gitmem bir ise yarar mi circir olmamisken.

2: bu igrenc ilacin hapi yok dimi.

Allah kahretsin. Nefret ediyorum kendimden. Allah kahretsin ya of.

Mutlaka ilaçları içip bağırsakları temizlemeniz gerek. Yoksa kolonoskopi iptal edebilir doktorunuz ki büyük ihtimalle öyle olur. Hatta doktordan fırça yemeniz de büyük bir ihtimal dahilinde. Annemden bildiğim kadarıyla başka bir yolu yok sanırım. Bu arada bizim ilaçlar alındığı halde 2. Kez yapıldı kolonoskopi. Çünkü iyi temizlenmemiş.
Geçmiş olsun

  • yagmurun elleri gitarin telleri yok  (28.05.17 21:54:18)
Randevuyu yenileyin. Bu şekilde boşa gitmiş olursunu

  • goodman  (28.05.17 21:55:50)
Dostum zorla kendini biraz bir dahaki sefere. Randevunu da yenile. Haftada bir tuvalete çıkmak az.Polip oluşumuna neden olabilir.

  • maria puder  (28.05.17 21:58:00)
Annem de öyleydi. 30 nisanda kolon kanserinden kaybettim. O da zorla içmişti o ilacı.

  • sutlu nescafe  (28.05.17 22:02:01)
Bağırsağı boşaltmazsanız kolonoskopi iptal olur, oradaki dışkı dururken bağırsak lümenini göremezler. Randevunuzu değiştirin boşa gidersiniz.

  • neferkitty  (28.05.17 22:18:28)
eğer şuan bağırsak yolun temiz değilse kolonoskopi senin için acı verici ilk deneyim olacaktır. çünkü ikincisi yakında, 2 saat içerisinde temizleyebilirsin. tek yapman gereken o ilacı içip bol su içmek. :) bol şans.(lol)

  • dirildimde geldim  (28.05.17 22:45:56)
En ufak bir tortu kaldığında bile yapmıyorlar. İlaç bir işkence fakat bir yolunu bulup içmelisin. Randevuyu ertelemen en mantıklısı o zamana kadar bir yolunu bulup ilacı içersin. Geçmiş olsun.

  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (28.05.17 23:29:58)
valla hatırladım şimdi de, kusakusa içmiştim resmen.

  • cursor  (28.05.17 23:44:17)
@try again, Aradim da ilaci icmekten baska hic bir yol yok diyorlar hocam.

@sutlu nescafe, Allah rahmet eylesin, Allah sizlere sabir versin.

Sagolun cevaplar icin. Gercekten ama gercekten nefret ediyoruk kendimden. Hic bir seyi yapamiyorum. Varligimin tek sonucu sorun cikarmak.
  • brad pitt  (29.05.17 09:40:27)
Kendinden nefret etmeyi birakman lazim.
Boyle iyi bir hayat yasayamazsin. Lutfen.

  • janderzel zartanyan  (29.05.17 19:19:16)
Kendinden nefret etme. Senin sucun degil.
Gecmis olsun.

  • runagain  (29.05.17 19:25:17)