koyu kırmızı oje

en sevdiğiniz koyu kırmızı ya da bordo ojeler hangileri?
marka ve numara yazarsanız şahane olur.

teşekkürler!

Flormar 352 blackstar red
Ben de nar çiçeği oje sorayım bildiğiniz sevdiğiniz

  • pastörizesüt  (28.05.17 14:48:12 ~ 15:05:45)
@pastörizesüt:
narçiçeği tonlarını hiç bilemiyorum maalesef.

flormar 352'yi biliyorum, ben de kullanıyorum.
biraz daha az bordo, daha kırmızı bir şey arıyorum galiba.
dior massai 853 gibi mesela.
  • blatta hiberna  (28.05.17 14:53:58)
Maybelline 352 downtown red

  • aydin meyrin  (28.05.17 14:59:48)
Ooo maybelline downtown red on numara ben de kesinlikle tavsiye ederim.
Dior massai ye muadil flormar 416 straight red oneriliyor denemeni tavsiye ederim.
Nar cicegi olarak da yves rocher de cok guzel bulmustum simdi bilemedim numarasini ama onlara bakin, yves rocherin kaliciligi da cok iyi.
  • kassiopeia  (28.05.17 16:17:24)
Golden Rose matte 05 bordo mat ve kadife gibi, hem de kalıcı. Öpülesi bir el görüntüsü veriyor <3

@pastörizesüt Golden Rose mat 16
Mat oje ama içinde çok yakından bakınca belli olan hafif sarımsı pırıltılar var, harika bi ton.
  • megalomaniac  (28.05.17 18:07:45)
Az önce dandirik bir parfümeriden "Gabrini" adında bir oje aldım, inanır mısın ben böyle güzel böyle yoğun bir oje görmedim. Rengi tam senin istediğin gibi. 33 numara. Dior'un o bahsettiğin ojesinin rengine benziyor.

  • i m cool with that  (28.05.17 18:39:04 ~ 18:39:24)
flormar cherry dessert diyorum

  • yuruyencene  (29.05.17 03:45:31)