bir erkeğin sakallı halini methetmek

kötüdür değil mi?

şahsen kimse sorsam yok yok kesme sana yakışıyor diyor. ama yarın öbür gün iş hayatında muhakkak kesilecek bunlar yani. yani sen çirkinsin yüzünü ne kadar kapatsan o kadar iyi anlamına mı geliyor bu?

gerçek yakışıklı erkekler sakalsız yakışıklı olabilen erkekler diyebilir miyiz şu durumda?

annem bile sakalsız burun kıvırdı ya :(

Cirkinlikle alakasi olmayabilir. Belki sakallı olgun, sakalsız cok kucuk gösteriyorsundur. Sakal yakıştırıyolardir ondan.

  • kedi kovalayan astronot  (28.05.17 02:35:52)
Diyebiliriz. Ama bu demek değildir ki sakal yakışan her erkek tipsiz.

  • pastörizesüt  (28.05.17 02:35:59)
Şimdi uzun süre sakal uzatınca, o sakal haliyle yüzünün anatomik bir parçası haline geliyor. Yani bir insanın kulağını burnunu kesersen nasıl ki güzel bir görüntü oluşmayacak, sakalı kesince de aynı şey oluyor belli bir dönemden sonra. Yani sakalsız yakışıklı olsan da olmasan da, uzun dönem sakal bırakınca, kestikten sonra illa ki bi maymun götüne benzetilmek kaçınılmaz olacaktır. En garantisi sakal kesmek zorunda olmayacağın bir meslek seçmek, ben öyle yaptım 10 yıldır kesmiyorum sakalımı.

  • angelus  (28.05.17 02:43:29)
Sakal çok gürse yanaklardaki uzatmak net amelelik bence. Top sakaldan hafifçe yanlara taşmış şekilde yap. Memur değilsen sıkıntı da çıkmaz muhtemelen

  • empedokles  (28.05.17 02:47:27)
ben su gune kadar sakallı halini begendigim hiçkimsenin sakalsız halini daha cok begenmedim.

sakal baslı basına bi olgu
  • galandar kostumu  (28.05.17 02:52:23)
gur ve uzun sakal cirkin adam kamuflajıdır :)

Erkekler kadinlarin makyajina ithafen kendi aralarinda geyik ceviriyolar ya "hortumla su tutmak lazim evlenmeden once" diye, ben de adamla evlenmeden once bi saci sakali tras ettirip alacaklari adami kontrol etmelerini oneriyorum hanimlara.
  • duru arsnova  (28.05.17 02:54:00)
gür değil, elmacık kemiklerine kadar da değil, oralarda epey aşağıda başlıyor. biçimli çıkıyor ama yer yer boşluk da değil yani. ben de seviyorum sakal aslında hem düzenli tıraş olmak eziyet. ama zorunda kalırsam diye şeyaptım.

  • nickimin hakkini veremedim  (28.05.17 03:03:04)
Hayır öyle değill.
Sakallıyken çok acayip başka bişey oluyosundur, kalpler çıkıyodur.
Sakal yokken normal sade bi insan oluyosundur.
  • megalomaniac  (28.05.17 03:10:50)
Hem sakallı hem sakalsız esit derecede yakisikli olmak mumkun degil sanki. Birinden biri daha iyidir. Sakallı hali daha iyi olan erkek, yakisikli degildir denemez bence. Sakal ayrı bir olay, yüzü gizleyen maske diye dusunmemek lazim. Sakallı haline alistiklari icin etraftan boyle yorumlar duyman normal.

  • aquarium  (28.05.17 03:13:21)
ben de en son 5 sene önce sinek kaydı tıraş oldum. senin terdirginliğini gönülden paylaşıyorum.

angelus+1 herkes böyle biliyor, garip karşılamalarının nedeni bu.
  • Apocalypse  (28.05.17 09:44:44)
Bayadır çeneden uzun olan sakalları kestim bi anlık gafletle. Şimdi çenemi kesmiş gibi duruyorum. Aynaya bakınca gülme geliyodu başlarda. Ben kendim gülüyosam insanların yadırgaması da normal. Bi süre sonra alışırlar ama dert etme.

  • bartman  (28.05.17 10:47:36)