Size yapılan iltifatlara nasıl cevap veriyorsunuz?

Soru başlıkta.

Karşı cins olsun, işimde olsun ne zaman biri bana güzel şeyler söylese,övse bi kızarırım, ne diyeceğimi bilemem. Ne bileyim teşekkür ederimi bile utancımdan yarım yamalak derim. Siz (cool bir şekilde) yapılan iltifatları nasıl karşılıyorsunuz merak ettim?

cool bir şekilde teşekkür ediyorum. zaten her şeye cool yaklaşan bir yapım var, abes durmuyor.

  • dafuq  (27.05.17 11:02:08)
o senin ...'dır. olarak cevaplarım. "..." aynı ya da benzer iltifat

  • Apocalypse  (27.05.17 11:03:33)
Iltifati alaninda uzman birisi etmiyorsa danke deyip geciyorum. Eger uzman birisi ne bileyim, sporcudur, bacaklarimi over, ya da isimde cok iyi biridir yaptiklarimi over ozman hemen konuyu kapatip degistiriyorum. Utaniyorum (*-*)

  • velvetmorning  (27.05.17 11:06:21)
Çok incesin teşekkür ederim, derim. Hoşlandığım biriyse ben de ona iltifat ederim.

  • nice tnetennba  (27.05.17 11:24:38)
"teşekkür ederim, çok naziksin" derim kızlara. erkeklere de "eyw karşim" derim.

  • hasmetizm 2046  (27.05.17 11:32:38 ~ 11:32:54)
Hiç iltifat almadığım için böyle bir derdim yok.

  • clones  (27.05.17 11:45:18)
Eger hocamdan, isimle ilgili alaninda uzman birisinden iltifat alirsam soyle tepki veriyorum:

pbs.twimg.com :large
  • neferkitty  (27.05.17 12:21:41)
Tipime iltifat gelince "he saol canim" diyip geciyorum. Onun disinda urettiklerime iltifat gelince gozumden kalpler cikarak "ay gercekten miiiii ayyy sacmaliyosunnn" falan oluyorum.

Gecen profesyonel bir cizer arkadasim "sen baya cizebiliyomussun, ne guzel yapmissin o resmi oyle" dedi, "ayyyy yemin etttt" diye eridim. Ayni resme en yakin arkadasim "cok guzel olmus eline saglik" diyince "ehe saol" diyip gectim. Kimden geldigi de fark ettiriyor tepkimi.
  • duru arsnova  (27.05.17 13:03:18)
"Evet oyleyimdir" derim:)
Saka bir yana tesekkur ediyorum.

  • stavro  (27.05.17 13:12:19)
i1.kym-cdn.com

şunu yolluyorum.
  • elorelia  (27.05.17 15:43:52)
  • filteria  (27.05.17 15:47:05)
utangaçlıkla karışık cilve ve flörtle karşılık veriyorum, teşekkür de ediyorum.

  • snape i başından beri tanırım  (27.05.17 23:18:14)
Vücut fatal error veriyor :D
s-media-cache-ak0.pinimg.com
İçeride hakkaten bunlar olurken, dışarıdan sakin ve utangaç bir şekilde teşekkür ediyorum. Bana değil de, sahip olduğum bir şeye iltifat edilmişse de, "Giysi sana yakışmış" tarzı örneğin, "Teşekkür ederim. Ben de bu giysiyi çok seviyorum" diyorum. Bu arada, karşındakinin beğendiğim bir özelliği varsa ben de iade-i iltifat ederim. Yoksa da, ehehe mehehe yaparım. Çok yakın olduğum bir arkadaş falan söylerse de "Yaşasın! Yaşasın!" diye zıplarım (gerçekten). İşle ilgili iltifat alırsam, dışarıdan hiçbir şey olmamış gibi devam edip nazikçe teşekkür ederken içimde sadece bu zamanlarda uyanan cinsiyetçi futbol holiganı canlanarak "Olleeeey, oley oley oleeeey. Koduk mu çocuğu, koduk mu?" der ve timsah yürüyüşü yapar. Sevgilim söylerse cilveleşir ve uzun uzun öperim.
  • aychovsky  (27.05.17 23:21:50 ~ 23:40:24)
teşekkür ederim.
eğer hoşlandığım biriyse, teşekkürün yanında flört de ederim.

  • blatta hiberna  (27.05.17 23:23:29)
"saçma sapan konuşma la"

  • gkct  (27.05.17 23:24:02)
Teşekkür ederek.

  • arnold schwarzeneger  (29.05.17 10:06:33)