bu iki kulaklık arasındaki fark nedir

kafam çok karıştı. hepsiburada.com'da en iyi karşılaştırmalı olarak bulabildim. sizce aradaki fiyat farkına değer mi? çoğunlukla yolda, yolculukta yani dışarda kullanacağım, evde kulaklık kullanmıyorum.

www.hepsiburada.com

bu fiyat aralığında başka tavsiyeniz varsa çok memnun olurum. kulak üstü, kolay taşınabilen bir şey arıyorum. kulak içi istemiyorum.

ucuz olan 112 db
pahalı olan 113 db aradaki 1 db yi farketmen için biyonik kulaklı biri olman gerek..

  • jamswety  (26.05.17 18:34:54)
biri kulak ustu, digeri kulagi cevreleyen. bunun disinda teknik ozellikleri arasinda bir fark yok.

ekleme: jamswety'nin bahsettigi db farki fiyati boylesine etkileyemez.
  • hopeless  (26.05.17 18:35:59 ~ 18:36:48)
selam, aradaki farka kesinlikle değmez. iki katı fiyat koymuşlar. adını da diğerinin bi üst modeli olarak koymuşlar. muhtemelen ikincisine talep daha fazla olacağından dolayı onun fiyatı yüksek, diğerine de aynı sebepten düşük fiyat koymuşlar.

duyacağın sesler çok farklı olmaz teknik detaylara bakınca. kullanılan malzeme falan farklı olabilir de o seni ne kadar etkiler bilemem.
  • girebici  (26.05.17 18:38:18)
Bencede kesinlikle değmez diye düşünüyordum. Peki kullanan var mı aranıda bu ucuz olanı veya başka tavsiye verecek olan? Beats solo'lara baktım, bir tanesi süper sesi en yüksek olan ancak fiyat uçmuş onlarda. 1500 tl falan. Geriye yine başka akg modlleri kalıyor.

  • herospower  (26.05.17 19:17:15)