Ryanair ve el bagajı

Şu an ryanair'de bir kabin boy valiz + küçük çantaya müsaade ediliyor. Bende 1 kabin boy valiz, bir küçük sırt çantası, bir de omza asmalı küçük çanta var. Sizce 40 eur ödeyip ilave bagaj hakkı alayım mı yoksa bu şekilde müsaade etme ihtimalleri yüksek midir?

uçtuğun rota önemli burda

tavsiyem 40 eur boşuna verme, sırt çantan ile omzuna asacağın çantayı tek parçaymış gibi birbirine geçir, boarding'de de orta-son civarlarında kal. sorun olmaz

örneğin italya çıkışlı uçuşlarda denetim daha sıkı çünkü onlarda da kuralları delmeye çalışmak sıkça yaşanan bir durum, ispanya'da da benzer durumlar yaşanıyor.
  • ada meltemi  (20.05.17 01:54:24)
güzergah ispanya'dan almanya'ya. iyisi mi ben bi şekilde 2 parçaya düşeyim şimdi, çantanın bir kısmını boşaltarak. teşekkürler.

  • gogu delen adam  (20.05.17 02:03:56)
Genelde sorun olmuyor. Almanyadan ve isvec ten uçuşlarda sorun çıkardıklarını hiç görmediğim dkm. Ama ryanair bu son anda cok daha fazla ücret ödeyebilirsin.

  • zaxurani  (20.05.17 15:18:16)
Sorun olacağını sanmıyorum bence boşuna 40 euro ödeme. En olmadı orada çantanın içine hırka mont falan koyduysan çıkarıp üstüne giyer öyle geçersin, ki ona bile gerek kalmaz diyorum.

  • lolita  (20.05.17 15:21:51)