patlıcan salatasını çok seviyorum

ama şu an kaldığım evde sadece elektrikli ocak var. ne yapmak lazım acaba?

hazırlardan sevmiyor musun?
en kötü ihtimal hazır almak. yok bu olmaz diyorsan küçük tüp al bu iş için yada patlıcanları aliminyum folyoya sarıp pişir

  • basond  (18.05.17 19:34:41)
kendim yapmalıyım çünkü yurtdışındayım ve burada yok.

  • bohr atom modeli  (18.05.17 19:35:50)
elektrikli ocak derken nasıl ocak. üstünde yemek pişirilen ocak diyorsan. bir tava al. tavaya patlıcanları çatalla delip koy. iyice pişene kadar çevir. sonra da kabuklarını soy salatanı yap.

  • gotic  (18.05.17 19:40:38)
evet ama isli bi kokusunun olması gerekmiyor mu ateşte yapınca annemler öyle yapıyor ocağa koyup. yine aynı olur mu?

bu ocak sadece ısınıyor ateş yok. üzerine tencereyi koyuyorsun rezistanslı yani.
  • bohr atom modeli  (18.05.17 19:42:07 ~ 19:42:41)
bim'den közlenmiş patlıcan konservesi al. o aradığın is kokusu da var.
aşırı lezzetli. iki üç tl olması lazım.

edit: yurtdışında olduğunu okumamıştım.
  • filteria  (18.05.17 20:10:30 ~ 20:13:18)
mutfağın camını aç. içeriye giden kapısını kapat. canım köz çektiği zaman is kokusu mokusu tanımam yaapr geçerim :D

  • gotic  (18.05.17 21:13:29)
Tost makinesinin icindeki izgaralar cikiyorsa o izgarayi cikarip ocagin uzerine koy. Onun da uzerine patlicanlari. Aradigin tadi oyle bulabilirsin.

  • goodman  (18.05.17 21:42:00)
fırın varsa patlıcanları yıka, çatalla biraz del yüksek derecede fırına at. güzel oluyo ama is kokusu olmuyo işte :(

  • miss magara kadini  (18.05.17 23:17:56)