güney marmara+ kuzey ege turu

yarın istanbuldan çıkıyoruz. aracımız var.

PERŞEMBE: istanbuldan çıktık körfezin güneyine geçtik, gölcük, karamürsel yalova ufaktan göz attık belki bursa merkeze de girdik, ardından gece mudanya'da kalalım dedik.

CUMA: ertesi sabah mudanya'dan hareket belki manyas kuş cennetine de uğrayarak çanakkale'ye kendimizi attık. ufaktan bir gelibolu gezisi, belki orada kalacağız, belki de bozcaadaya geçiş orada kalacağız.

CUMARTESİ: ertesi gün adadan çıkıp edremit/akçay taraflarına ilerleriz diye düşünüyoruz. akçay'da gece kalsak diyoruz sararsa.

pazar: yola çıkış istanbula dönüş.

ne diyorsunuz? neler eksik? ne yapmalıyız? tamamen harita üzerinden çizdik kafamıza göre bir rota? şu eksik kalmış, şu saçma, şunu görmeden gelmeyin, kalacak yerinizi orası değil de burası yapın gibi her türlü öneriye açığız.

şimdiden teşekkürler

perşembe :kocaeli'de zaman kaybetmeyin direkt bursa'ya geçin camileri,hanları falan dolaşın.

cuma :bursa'da cumalızık-gölyazı falan var turistik yerler ancak pas geçin derim pek birşey kaybetmezsiniz, uzak gelmezse tirilye'ye gidin daha güzel bir yer.

cumartesi:manyas kuş cennetinin bir numarası yok,göl kenarında kuşları izleyeceğim dersen öyle birşey yok kuleden dürbünle uzaktan bakıyorsun ondan da ben pek birşey anlamamıştım.
direkt akçaya geçin çevrede ki şelaleri falan gezin,ayarlayabilirseniz kaz dağlarına giden bir tura katılın olmadı çanakkale'ye doğru yol alın ,assos behramkale'yi görün,çanakkale'ye giderken bir truva'ya uğrayın.

pazar: gelibolu yarımadayı gezin.
  • sealth  (18.05.17 00:09:11)