su ayakkabi nasil?

bir arkadasim surekli bu tarz sandaletler giyiyor yazin. simdi ona hediye almak istiyorum ama modelinden emin olamadim. bir de daha once hic internetten ayakkabi almadim. kalitesi nasildir sizce? gelince plastik gibi durma ihtimali var mi? modeli, rengi guzel duruyor mu? yoksa tam bir zevksizlik abidesi mi?

www.trendyol.com

not: altinda mavili, yesilli olani da varmis. o daha mi iyi yoksa?

böyle ayağınıza bağladığınız şeyler özellikle sıcak havalarda biraz sıkıntı yapabiliyor. ipi kesiyor, bazen yürürken bir yeri boğuyor, bazen bağı kayıyor falan. hoş görünüyor ama denemeden almayın bence.

edit: beyazı güzel aslında.
  • sopiro  (17.05.17 12:13:05 ~ 12:13:40)
bu tarz şeyler giyiyorsa güzel evet ama pek rahat bişeye benzemiyor.

ayrıca kadının bacaklarındaki hayvani kıllar nedir ya çoğu zaman kendisi de o şekilde dolanan elo bile şok :/
  • elorelia  (17.05.17 12:27:07)
Ipsiz olanlari da olmali.
Ben tercih etmem sahsen. Ama hatun surekli giyiyorsa benzerini ve farkli rengini almak mantikli.

  • janderzel zartanyan  (17.05.17 12:29:16)
Boyle uzun ipli olanlardan giyiyorsa sever belki ama bunlardan giyiyor dedigin şey renkli sandaletse bu ipli modeli begenmeyebilir. Pek sevilecek bir sey degil cunku. Rahat da degil hoş da degil. Ben de tercih etmem. Renk olarak kahvesi guzel bence bir tek.

  • aquarium  (17.05.17 12:43:21)
İpli ve renkli sandalet giyiyor. Arada ben de ipli sandalet giyerim, yumusak ipli olunca gayet rahat oluyor da onunkiler daha gladyator havasında oluyor.

Aquarium, benim de iclerinde en beğenmediğim renk kahve oldu mesela :/
  • fraise  (17.05.17 12:48:17 ~ 12:49:40)
bir erkek olarak cevap veriyorum,

görünce kaşıntı bastı beni.
bir de giyip çıkarırken sarfedilecek efor yordu :)
  • teritori  (17.05.17 13:49:02)
yani hepsi kötü ama arkadaşının zevki şimdi ben olsam direk linkini verdiğini alırdım. diğerleri solmuş gibi duruyor.

  • yue  (17.05.17 14:10:22 ~ 14:10:37)
ben de böyle ayakkabıları giymeyi çok severim, ve ayakkabıyı da beğendim.
hatta kendime alacak olsam bunun mayi yeşil olanını alırdım. belki zevksizlik örneği derler ancak benim hoşuma gittiği sürece pek takılmam, belli ki arkadaşın da takılmıyor; alınabilir hoş bi hediye :)

  • mojiziku  (17.05.17 14:29:12)
Aradım arkadaşıma sordum, resmini gönderdim pek beğendi. Sipariş verdim ben de. İnsanlara rahatsız geliyor vs ama seviyor demek ki. En azından arkadaşımı tanıyormuşum bu da bir şey.

  • fraise  (17.05.17 14:30:07)