son birkaç senedir türk metal müziği

meraktan soruyorum. iş güç derken son 4-5 senedir metal müzik dinleyemiyorum. bu süre içinde iyi işler yapmış türk metal grubu var mıdır tavsiye edebileceğiniz?

plase: www.youtube.com

mekanik diye bir thrash metal grubu var. biraz fazlaca metallica'dan "esinlendiklerini" düşünüyorum. destek olsun diye aldım albümlerini o ayrı.

bir de bir ara you may kiss the bride diye bir grup çıktıydı. ne oldu bilmiyorum ama.
  • ravenclaw  (16.05.17 02:41:44)
Fallen fena değil sanki; kuzenimin eşi grupta da, az çok aşinayım ama kaldıramıyorum bu kadar gürültüyü :) YouTube bağlantısını da şöyle vereyim kanallarının: www.youtube.com

  • tel tokasini duzelten samuray  (16.05.17 03:10:05)
2 albümleri var. ikisini yüzlerce saat dinlemişimdir. ilk albümleri ayrı bir harika ama kurucularından biri ayrıldı daha da yeni albüm zor. zaten 12 yıl içinde 2 albüm çıkardılar anca.

www.youtube.com
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.05.17 03:12:45)
zaten metal muzik kalmadi haci, turk olanini biraz zor bulursun.

  • baldur2  (16.05.17 07:21:01)