skechers iyi ayakkabı mı?

nike adidas fiyatlarında geziyor burada normal bir çift bu marka ayakkabı?

rahat ve hemen parçalanmayacaksa alacağım yarın. ne diyorsunuz?

70 euro çok mu basic bir siyah ayakkabı için?

edit: haftada 4 gün, günde 8 saat kadar giyeceğim. günde de yaklaşık 3 saat ayakta ve kapalı salonda giyeceğim. bunun dışında hiç kullanılmayacak ayakkabı.

Ben de bir ay önce benzer soruyu sordum; aldım ayakkabıyı. Yok böyle rahatlık. Nike air ayakkabim da var ama skechers'ı pek sevdim, çıkarmıyorum nerdeyse ayağımdan.

  • fraise  (16.05.17 00:25:31)
8 aydır go walk3 modelini giyiyorum içi,yanları yırtıldı. ama 240 günün 220sinde en az 8 saat ayağımdaydı. ilk 1-2 ay oh be ne rahat ayakkabı diyosun ama sonra sıradan bir ayakkabı haline bürünüyor.

www.sikayetvar.com

şikayetler hep bu yüzden.
  • xu  (16.05.17 00:32:38 ~ 00:33:38)
Rahat mı bilmem de inanılmaz çirkin değil mi ya bunlar?

  • doxanikee  (16.05.17 00:42:51)
Skechers daha rahat ama nike daha uzun süre gidiyor bence. Bir yılda skechers normal ayakkabıya dönüşüp tabanları aşınırken nike ayakkabılarım 3-4 yıl sağlam duruyor.

  • jazzabel  (16.05.17 00:43:05)
cok rahat ama bir o kadar dayanıksız bence.

  • theworldismine  (16.05.17 00:44:02)
Jazzabel +1

Skechers cok rahat en basta ama sonra siradanlasiyor, ayakkabinin alti bile duzlesiyor.
  • kuehles blondes  (16.05.17 00:44:58)
Çok çok rahat birbayakkabı. Ozellikle topuklarda sıkuntı varsa. Ama maalesef dayanıksız.

  • halanne  (16.05.17 01:29:19)
6 ayda sağı solu yırtılır. doğrudur rahattır tabanı.

  • baal  (16.05.17 02:16:50)
memory foam'lu olanları çok yoruyor. fazla yumuşak olduğu için sanki kumda yürünüyormuş gibi oluyor, ancak bol bol oturacağınız zaman (mesela yolculukta vs) çok süper bir alternatif.

  • physcos physcos  (16.05.17 02:20:44)
Her ayakkabının kullanım süresi tavsiyesi var.

Spor ayakkabılar sürekli giyilmez mesela, "haftada 4 defa 2 saat süreyle" falan der. Spor için özel malzemeden veya özel şekilli yapılıyor, koşu, fitness, tenis vs için. O ayakkabıyı alıp günde 8 saat giyersen yıl bitmeden dağılıyor.

"Günlük ayakkabı" olarak satılan modeller hoplama zıplama için dayanıksız ama uzun süreler boyunca giymek için uygun.

Sketchers spor ayakkabım da günlük ayakkabım da var (toplam 4 çift). Yerine göre doğru giydiğin zaman dayanıyor bence.
  • harzem  (16.05.17 02:25:15 ~ 02:25:33)