Neden ben yazar olamıyorum

Hesabum bir bucuk yıllık nerdeyse ve hala 16000'lerdeyim entrylere bakınca 19000 'lerde olan insanlar onaylanmış. Duyuruya bakıyorum insanlar ekşisözlük hesabı satıyorlar. :/ ne saçma

50 kere anlattım, yazar olmayı istemekten vazgeçin. yazarlık ile çaylaklık arasında kişiye has(yazan için) marjinal bir fayda yok. yaz arkadaşım sen yine ne isiyorsan zaten çaylaklık ile yazarlık arasında 2 fark var; birisi sub-etha diğeri ise mesaj fasilitesi. sub-etha' için en faydalı oluşum ekşi duyuru, e ne güzel buraya üyeliğin var zaten. mesajlaşma içinde burada başlığını açarsın biz senin yerine mesajını atarız, zaten günde kaç mesaj atıp alacaksın ki.

Sen yaz, dilediğin gibi yaz. bir gün farkında olmadan yazarlığın onaylanmış olacak ve hayatında hiçbirşey değişmeyecek. sizlerin seviyesinde yazmak yazana derman bir eylemdir. okuyana çok da değildir. en fazla anket dolduramazsın o da güzel bir gelişme zaten. hiç bunları düşünmeden yaz sen. arada bir yedekle yazılarını, ileride okuyacaksın.

tüm bunların dışında ise crown daha iyi bilir tabi ama sistem şöyle çalışıyordu en son , 10 entry'i doldurduğun tarihte sıraya giriyorsun, ve ondan sonra login olduğun günlerde 10 entry dolduranlar arasındaki sıralama yenileniyor. kondüktörlerde o entryleri okuyarak sırayla onaylıyor ya da onaylamıyor. yani günde 1 kere hesabına giriş yap ve bekle hepsi bu. ama bunun hiçbir önemi yok. sen dilediğin gibi yaz. zaten çaylak yazılarını da okuyabiliyoruz. öyle yaz ki nickini bulup da biz okuyalım. boş ver internette ki saçma bir sözlük yazarı rastgele görecek mi filan diye. yaz sen.
  • mete kudur  (13.05.17 01:55:05 ~ 01:55:18)
dün 12binlerden yazar oldum tam 15 ay önce kanzuk tarafından şutlanmıştım. old-school biri olarak eski kuralları takip ettim 10 entry girip beklemeye başladım 12binden zerre kıpırdanma yoktu birden olmuştum. açıkçası bir mantığı var mı bilmiyorum girdiğim entryler genelde uzun ve nitelikli şeylerdi ama zaten okuyan yok ilgili başlığa "yazar mı olmuşum la?" yazan tipler de onaylanmış.

size de çıkabilir.*
  • Ufuk  (13.05.17 07:46:02 ~ 14.05.17 04:04:12)