Erkekler hangi marka veya nereden giyiniyorsunuz

Sb

Massimo Dutti, Zara vs

  • stewie  (10.05.17 22:18:24)
LCW

  • basond  (10.05.17 22:20:59)
Zara, Mango, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vakko

  • MaNOfTheYear  (10.05.17 22:23:28)
Us polo.

  • brad pitt  (10.05.17 22:29:02)
Aldigim son 20 urun falan massimo dutti memnunum fiyati da uygun

  • Take it away honey  (10.05.17 22:30:47)
vay be! massimo dutti'ye uygun diyenler var yahu, bu nasıl zenginlik :) baayanım, sadece vay be demeye geldim :D

  • sedat peker in yegeni  (10.05.17 22:50:49)
lcw, collezione, defacto, collins..

  • tabudeviren  (10.05.17 22:52:18 ~ 22:52:56)
ekseriyetle mavi, pantul için ise levis.

  • nuisance  (10.05.17 22:59:30)
kot: levis, lee, wrangler
polo: lee, jack jones, hm
tişört: hm, jack jones, aeropostale
ceket: zara
boxer: koton (hastasıyım)
gömlek: jack jones, kiğılı
takım: altınyıldız :D
  • efreet sultan  (10.05.17 23:04:10)
@sedat peker, uygunluk şöyle koca koca lacoste baskılı tommy baskılı ürünlere göre uygun ve kalite olarak gayet memnunum yoksa lcw uygun ama kalitesi tırt bana göre

  • Take it away honey  (10.05.17 23:14:33)
Erol giyim.

  • bigbadabum  (10.05.17 23:31:00)
bospa

  • keçeli kalem  (10.05.17 23:52:27)
Massimo Dutti en sık tercih ettiğim marka.
Mudo'nun arada güzel kıyafetleri oluyor.

  • kulagina kupe olsun  (11.05.17 00:02:29)
herkes zenginmiş yalnız, lan bende kendimi ortalamanın baya üzerinde kazanıyordum zannediyordum. çok ilginç. (sadakalarınıza talibim)

genelde firmaya kitlemek kaydıyla: columbia, colmar, yds

onun dışında gömlek pantolon ve ceket: zara (ama az yani mesela, 1 gömlek 2 pantolon 1 ceket gibi)
kazak: ucuzundan polo (onu da fötücü diye kapatacaklarından korktum) ve indirimde avva (asla mağazadan almam avvanın mağazada kaktırma politikası var)
takım elbisem yok yıllar önce damattan almıştım, kesimini seviyordum.
ve günlük pantolon da defacto, koton, lcw
atlet: çokcanası; erdem ve mudo(tişört olarak giyiyorum ben atletleri)
boxer : erdem
çorap: samanpazarı

edit: lacoste mesela; şöyle bi baktım da 1 tane saatim var, 1 tane ayakkabım var 1 tane de lan bu neden pahalı acaba diye aldığım t-sihrt var dolapda etiketiyle duruyor. etiketi sökmeye kıyamadım. En son izmir de kısa süreceğini düşündüğüm iş seyahati uzadı ve şantiye için mont alayım diye forum mu ne oraya gitmiştim, yağmur yağıyor diye annem ilk mağazaya girelim dedi, ben izmiri bilmem de o forumu bilenler anımsayacaktır, lacoste hemen girişte sağda. neyse koştur koştur girdik ve şişme mont giydim(firmaya kitleyeceğim yine) ama çok da beğenmedim, montu çıkaracağım satış görevlisi indirim var diyor, annemle de ahbap oldular 2 dk da montu çıkartırken koluma takıldı etiketi 1699 lira yazıyordu. indirimli hali. şimdi mesela bu parayı erzurumda versem kimsenin gözüne batmaz da izmirde lacoste'a verirsem patronda ay sonunda takdirnameyi bana verir diye düşünerek almamıştım. o gün bugündür lacoste'un önünden bile geçmem. saatin pili bitsin pil de taktırmayacağım.
  • mete kudur  (11.05.17 00:10:26 ~ 00:25:00)
colins lcw en çok buralardan.

  • freetakilir  (11.05.17 00:26:11)
Beymen, Ramsey, Network ağırlıklı

  • Tyler89  (11.05.17 00:37:38)
yine herkes zengin amk.

yaz oraya, lcw +1
  • ercumentcozer  (11.05.17 00:44:55)
ysl, ungaro, givenchy, dior, lanvin, lcw

  • cemiyetin ünlü siması  (11.05.17 00:50:15)
Fabrika, Zara, Levis, Lee, Us polo, Jack&Jones.

  • sorumatik  (11.05.17 00:58:32 ~ 00:58:45)
ooo bakıyorum da millet zara'dan us polo'dan aşağı giymiyor. Bir ben fakirim herhalde :)

Soruna gelecek olursak: LCW, DeFacto.
  • lideraydin  (11.05.17 01:11:48)
alessandro pompalatti'nin koleksiyonuna bayılıyorum

  • zirrealist  (11.05.17 02:23:43)