Buradaki olay nedir? (kısa yazı)

Selamlar,
Şu duyuruda (bkz: #1161504) bahsettiğim kişi ile bir şekilde iletişime geçtim, yaklaşık 2 hafta boyunca telefonlaşma olsun, mesajlaşma olsun gayet güzel gidiyordu, eve vardın mı sorusundan tutun da günün nasıldı sorusuna kadar gayet güzeldi.

ta ki onun işleri yoğunlaşıp doğru düzgün cevap vermemesine kadar bu böyle devam etti. sadece 2 kere buluşabildik, bir sonraki buluşma için 3 kere ben hatırlattım, ya burada değildi, ya hastalandı ya da işten çıkamadı (bahane gibi gözüküyor ama hepsi legit sebeplerdi).

o vakitten sonra sıkmamak adına daha fazla buluşalım dememeye başladım ve iş yoğunluğundan dolayı da doğru düzgün konuşamadık ve "şu şu gün konuşalım mı, aşırı yoğunum kusura bakma" mesajından sonra bir daha mesaj alamadım. mesaj alamadığım zamandan beri ben de yazmadım.

kendimi kötü hissediyorum şu an, buradaki olay nedir, yedekte mi tutuluyordum yoksa sadece arkadaş olarak mı konuştuk :/

heyecanını yitirmiş. ilk başta hiç uzatmadan date yapacaktınız. bi daha da ders olsun. günlerce mesajlaşma. ilk gün beğendiysen, ayarlayın bir gün, buluşun. çok yoğunsa konuşmayı devam ettirme, ne zaman uygun olursa tekrar baştan başlarsınız.

  • stewie  (10.05.17 15:44:22)
@stewie

zaten ilk telefonla konuştuktan sonraki gün buluştuk, 4-5 saat geçirdik ama sonra buluşmak için işten dolayı vakit olmadı, ya ben burda olmadım ya da çok geç çıkıldı işten, bu yüzden dolayı mesajlaşma daha yoğun oldu (yine söylüyorum legit bahaneler bunlar)
  • notinhere  (10.05.17 15:51:11)
seni çok beğenmemiş ama yedekte tutmuş. daha iyisini bulana kadar en iyisi bu demiş.

ben bu konuşamıyorum, mesaj atmaya vaktim yok ayaklarına inanmıyorum. bu kadar yoğun olan bir insan sıçmasın bile vakitsizlikten.

neyse sen o işi unut. yazma daha. kendini de kötü falan hissetme.

legit ne amk? geçerli desene şuna.
  • eeb  (10.05.17 16:07:08)
Çok da arzulanmıyorsun.

  • arnold schwarzeneger  (10.05.17 16:09:07)
bir daha yazma+1

yedekte tutmuş. terbiyesizlik etmiş.
  • hemsta  (10.05.17 16:09:27)
legit filan değil. çok net bir şekilde istememiş. yedekte tutuyor olsa, arada gönlünü alırdı. onu da yapmamış. illa "seni istemiyorum" mu desin? mazeretlerle kaçıyor işte.

  • lcha  (10.05.17 16:10:40)
Yedek medek bilemedim ama cok da arzulanmiyorsun +1

  • duru arsnova  (10.05.17 16:11:36)
@eeb

evet bu zamanım yok olayına ben de inanmıyorum fakat insanlara neden yazmıyorsun diye söylenemiyorsun :/ ve hayır "legit" daha güzel karşılıyor anlamı.

@lcha
net olsa en azından arada kalmamış olurdum :/
  • notinhere  (10.05.17 16:20:53)