İspanya ve arac kiralama

Merhabalar

Eylulde 9 günlük bir ispanya seyahati planliyorum. Barselona gidis madrid donus olacak. Granada sevilla gibi endülüs sehirlerini de gezmek istiyorum. Bunun icin 3 gun barca da kalip son gun araba kiralama gibi bir fikrim var. Ordan arabayla granada sevilla vs nasil olur? Baska ne yapabilirim ve ispanya da arac kullanimi park durumu vs nasil yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

Teşekkürler

Araci hangi firmadan kiraladiniz?

  • kolaygelsin  (10.05.17 15:26:23)
-Barcada alıp sevilla da bırakırsan aracı bayağı fiyat farkı olur.

-Ispanyada araç kullanmak kolay ya da zor değil normal. Gittiğinde göreceksin tüm araçlar ufak vuruklarla dolu. O yüzden mutlaka mini hasar sigortası yaptır.

-Park sıkıntısı var. zenci degnekciler oluyor şehir merkezlerinde. Public otoparklar saatlik bırakmak için iyi secenek ancak gece boyu bırakacaksan 30-40 euroyu gözden çıkar.

-Araç hirsizliklari yaygın. Camı patlatıp icerde ne eşya varsa topluyorlar. Dikkat.

-Mutlaka kurumsal bir firmadan araç kirala.
İyi yolculuklar
  • betsy  (10.05.17 15:40:10)
Aynı programı biz de yaptık ama sonra araba kiralamaktan vazgeçtik. Şehirleri zaten yaya geziyoruz hep. Şehirler arasında da otobüs, tren gibi seçenekler var. Park derdiyle uğraşmak saçma geldi. İyi mi yaptık kötü mü yaptık gidince göreceğiz artık.

  • chavezding  (10.05.17 17:09:03)