ilgili bir jinekolog biliyor musunuz?

problemim şu, şöyle bir kısır döngü içindeyim;
kistlerim var o yüzden adet düzensizliği yaşıyorum. ama zararsız kist. 3-4 ay regl olmadığım oluyor. regl olmayınca şişkilik ve kıllanma oluyor. zaten baştan aşağı zararlı bir durum.
neyse bu yüzden doğum kontrol hapı (yazz ) kullanıyorum. ama artık DKH yüzünden regllerim de sağlıksızlaşmaya başladı.
rengi çok koyu, bazen süt kesiği gibi bozuk bozuk geliyor ve çok az oluyorum.

**hormon sorunum görünmüyor.
***İstanbuldayım

izmirde biliyorum, işini görür mü?

  • ofelia  (10.05.17 13:41:54)
şehir söyleseydin ne güzel olurdu. ben de istanbul için biliyorum mesela :)

  • pasp  (10.05.17 13:44:07)
istanbul'dayım.

  • allaccess  (10.05.17 13:46:59)
Minipill kullaniyorsan onlar birkac aylik kullanim sonrasi cok az kanama yapiyor. Amaclari da oymus zaten. Ama bunu, ilaci veren doktor hic soylemeyebiliyor. Minipill kullaniyorsan, en azindan korkmani gerektirecek ekstrem bir durum yok, bunu belirtmek icin yaziyorum.

  • buf-e kür  (10.05.17 13:50:15)
Avusturya hastanesi, adli sadi karaman.

Fark ucreti de calisana 90tl, emekli 75tl.

Cok tatli, her turlu soruya cevap veren bir doktor.
Ogleden once giderseniz hatta dha rahat olur hasta bakimindan da.
  • kuehles blondes  (10.05.17 14:25:17)
florence nightingale gayrettepe banu bingöl günenç

  • sezgi  (11.05.17 00:10:27)