desa kadın ayakkabı

şimdi ben uzun zamandır siyah casual resmi kıyafetlerle giyebileceğim bir ayakkabı arıyordum desa'da buldum fiyat da uygun olduğu için beğendim açıkçası. kendisi şöyle bişey;
www.desa.com.tr

bununla birlikte bi de yazlık ayakkabı beğendim o da şöyle;
www.desa.com.tr

2. üründe %40 indirim var internet sitesinde. ama şöyleki 2. linktekinin numarası yok.
ben şimdi bunu şubelere sorsam numarasını buldurabilir miyim?
şubelerde de aynı indirim geçerli midir?
ayakkabıları beğendiniz mi?

teşekkürler =)

İlki çok aşırı erkeksi, püsküllü kolej ayakkabısı alsan bundan iyi. İkinciyi de renklerini ve o açıklığını hiç beğenmedim, garip bi ayakkabı. Bence desaya git daha güzel modeller vardır diyorum.

  • ekaterina  (08.05.17 23:40:57)
ilk ayakkabıda o püskül fazla hantal bir hava vermiş ayakkabıya. tabanı modeli zaten kaba, püskülle olmamış. hem modeli de kapatmış püsküller. ama tarzını sevdim. püskülsüz ama aynı tarz bir şey bulursanız kaçırmayın.

ikinci ayakkabıyı ben sevdim. çok sevimli geldi bana.

mağazada bulur musunuz ve indirim ecerli mi? sorularınıza maalesef yanıtım yok.
  • balik kraker  (09.05.17 01:22:54)
merhaba iki gün önce mağazadan şu ayakkabıyı aldım tarz olarak yakınlar belki düşünürsünüz, www.desa.com.tr

numaralar oluyor sitede benim aldığım ayakkabının numarası görünmüyor ama mağazada her numarası (genelde tek kalıyor her numaradan) vardı.

ve evet indirim geçerli.

edit: fotoğrafta platform gibi duruyor ama normal yani tabanı 1,5 parmak falan. çok sevdim aşkım çok taze daha <3 :D
  • dedi ayca  (09.05.17 02:44:15 ~ 02:45:04)
Çok özür dileyerek ikisini de hiç beğenmedim :/

  • mutlusismankedi2015  (09.05.17 12:12:21)
Internet sitesindeki indirim şubelerde geçerli değil. Bir tek onu biliyorum. Zevkinize karışmıyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (09.05.17 12:41:46)
ilk ayakkabıya püsküller olmamış bence de, ayça'nın aldığını baya beğendim, almayı düşünüyorum şu anda :D

ikinci ayakkabı da hoşuma gitmedi, bilmiyorum, çok karışık olmasından değil tamamen tarzından ötürü. gıcık kız ayakkabısı gibi, o ayakkabıyı giydiğiniz gün sizinle tanışsam önyargılı yaklaşırdım. evet böyle de salak fikirlerim var :/
  • 111111  (09.05.17 14:02:47)