yazıcı tavsiyesi?

selamlar, 800 yapraklık arkalı önlü bir çıktı alma durumum var. 80 lira fiyat aldım bunun için. üzerine biraz daha koyup yazıcı alsam diye düşünüyorum da çok mantıklı bir hareket mi? max. 150-200 lira masraf ile 800 yapraklık bir çıktı almam mümkün olur mu? parasını çıkarır mı yazıcı? eğer varsa bu işleme yönelik yazıcı tavsiyeniz, tavsiyelere de açığım.

80 lirayı ver. 150-200 liraya alacağın yazıcıda otomatik sayfa çevirme olmayacak elle çevireceksin. kağıt tepsisi 50 sayfa kadar alıyor olacak. ya hepsinin tek sayılı sayfalarını önce basacaksın 50şer 50şer sonra çift sayılı sayfaları vs. karışıklık çıkma ihtimali de çok yüksek.

  • 10032007  (06.05.17 13:43:55 ~ 13:44:11)
Benzer mantıkla ben de dün şunu aldım

www.hepsiburada.com

Bir miktar çıktı vardı alıncak hem onun için; hem de bir de bilgisayar ekranına bakmaktan delirdim iyice. Notlarımı çıkartıp kağıttan çalışmayı planlıyorum. Çok fazla hesap kitap yapmadım ama kolaylık olacağı kesin.

Alacaksan çok ucuzlara kaçma pişman eder. Toneri sorunsuz doldurulan bir model olarak bunu buldum. hp 1102w de var bulabilirsen. İç mekanizmaları aynı diyorlar.
  • synesthesia  (06.05.17 13:43:59)