yarın thy'nin sınavı var. sıradan kıyafetle gitsem olur mu?

sınavın 2,5 saat sürmesi bekleniyormuş. bence rahat rahat sınav olmamız açısından normal kıyafet olumsuzluk yaratmaz herhalde, değil mi? sonuçta bu mülakat değil ama ciddi kıyafetle mi gitmek gerekir yoksa?

hangi pozisyon? ne sınavı?

  • stewie  (05.05.17 18:42:28)
yazılı sınavsa rahat git, ik dan birileri gelip kağıtları verecek, olay o yani. mülakat a takımla git ama

  • nucleon  (05.05.17 18:47:07)
Şirket yetkilileriyle 5 dakikalık bile olsa bir görüşme yapılacaksa ciddi giyinmek daha iyi olur. ÖSYM sınavları gibi bir salona girip çıkacağın, kimseyle muhatap olmayacağın bir durum söz konusuysa rahat giyinmekte bir sorun yok.

  • dissendium  (05.05.17 18:48:22)
mülakat yoksarahat sınav geçirmek açısından rahat giyinin.

  • lilyb  (05.05.17 18:59:46)
Sakın takım falan giyme çok belli oluyor yapmacık olduğu. Casual giyin, çok sakalın varsa traş ol yoksa hafif bi toplattır yeter. Çok sıkma kendini

Not: Eski thy li

Pozisyon nedir bu arada
  • ugrcn  (05.05.17 19:00:41)
www.turkishairlines.com

pozisyon henüz belli değil. zannedersem mülakatta belirlenecek. zaten aynı kampüste aynı gün hem sabah, hem öğlen sınav olacak. ikiye ayırmışlar adayları. herhalde ösym gibi olacak yanılmıyorsam.
  • m e b  (05.05.17 19:05:38)
Ofis ve evrak takip işi pozisyonu. Misal gelir idaresi başkanlığı, müşteri hizmetleri başkanlığı gibi. Şimdiden hayırlı olsun.

  • ugrcn  (05.05.17 19:07:30)
normal giyin

  • limoncello  (05.05.17 19:12:10)
temiz düzgün giyin takım olmasın
traş ol

  • duyond  (05.05.17 20:19:47)