tinderdeki başörtülü kız

-Muhafazakar ,başörtülü
-Tinder kullanıyor
-Arap dili ve edebiyatı okuyor
-Başörtülü gizemli bir hava veriyor
-10 üzerinden 8 güzelliğinde
-Kahve içelim tamam dedi
-Sizce amacı nedir ?

Koca mı one night stand mı ?

ne arıyorsun diye mesaj atmayı denedin mi?

  • purple rain  (05.05.17 18:02:18)
tinder'da direk koca aramak biraz saflık olur ama türkiyede kadınların büyük çoğu en azından uzun süreli, ciddileşme potansiyeli olabilecek ilişki arayışında.

hee ama o kadının niyeti bu olmaya da bilir, bilemeyiz.
  • ofelia  (05.05.17 18:07:46)
Tinder'da ciddi ciddi koca arandığını düşünmüyorum, o da bunun farkındadır. Belki ciddi bir ilişki arıyor, belki one night stand arıyor. Türbanlı diye belli kalıplara uymak zorunda değil sonuçla..

  • peggy  (05.05.17 18:08:13)
Tinder, tinder'dır. Türbanlı olması bu kuralı değiştirmez. Sitenin ne amaçla kullanıldığını da biliyodur.
Kahve değildir o ;)

  • megalomaniac  (05.05.17 18:12:24)
sakın ne arıyorsun diye mesaj atmaaaaa. kociş de değil bence. takılış diyelimmmm

  • sameidiot  (05.05.17 18:32:30)
kimsenin tinder'da koca arayacağı yok. sevgili ya da ons'dir.

  • lilyb  (05.05.17 18:58:50)
  • filteria  (05.05.17 19:17:19)
hayret kimse yazmamış
böbrek.avi

  • supermatik  (05.05.17 19:21:23)