bir arkadaşım nasıl sevgili bulacak?

devrik cümle için özür dilerim ama ana fikir bu.

liseden en yakın kız arkadaşım yozgat'ta pratisyen doktor olarak çalışıyor. tus'a hiç çalışmadığı için de şimdilik yozgat'tan normal bir şekilde ayrılması mümkün değil. 29 yaşında ama kafa 23-24'lerde baya da alımlı bir kız.

neden yozgat ve doktor diye belirttiğime gelirsek tanıştığı kişiler kafa yapısı olarak tutmuyor. hastanede tanıştığı iş arkadaşlarını elersek hastasıyla da yakınlaşamaz. yakınlaşacak biri de çıkmadı zaten henüz. teyzelerin gelinimiz olsun gözüyle baktıkları yeğenleri 20 yaşında.
kursa gitsin opsiyonu da yok. yozgat'ta ne kursu?
haricinde sosyal medyadan yazan insanlar da ya kendinden 5 yaş küçük ya bir baltaya sap olamamış ya kendini öven ya eski okul arkadaşlarından 'uf ne güzelleşmiş bu kız' diye yazan yavşaklar ya blablabla anladınız işte.

adam gibi biri olsa gerçekten çok uyumlu ve iyi kalpli bir insan. ama 3-4 sevgilisi oldu hepsi de aldattı.

genel kültürü, zevkleri, bi yere kadar ekonomik güçleri denk olan birini nereden bulacak?

O doktor kimseyi beğenmez ablacım kasmayın boşuna. Şu duyurunun erkekleri komple cv yollasak hiçbirimizi gene beğenmez ahanda şuraya yazıyorum.
Kafa yapısı tutmuyor (herkes cahil o doktor)
Abazalar yazıyor ( tiplerini beğenmedi)
Aldatıldı ( çünkü yakışıklı fuckboylardan hoşlanıyor,her kız gibi)
Fakiri beğenmez çirkini beğenmez, Yozgat müstehak olmuş. Oh rahatladım gece gece kadın düşmanlığımı yaptım gene uyku öncesi <3
  • hasmetizm 2046  (02.05.17 23:49:00)
ahdhashdahdah hasmetizm e gülmek için geldim. biraz mübalağa etmiş ama haksız da değil. iş arkadaşlarından ona uygun bi beyin denk gelmesi için dua etsin her gece.

  • jangbogo  (02.05.17 23:51:09)
yozgatta doktor arkadaşım var. (şaka değil)

istersen çiftleştirebiliriz.
  • la rana  (02.05.17 23:51:57)
la rana (+1) bak bence cidden bir düşün belki arkadaşının kısmeti budur

  • birdposing  (02.05.17 23:57:21)
Yozgat en sevdigim il <3

Hdhrjdhdhshdhdhs
  • brad pitt  (02.05.17 23:58:23)
uzak mesafe ilişkisi seviyorsa bana pasla
yer kocaeli
kamuda çalışıyorum.

aşılarım tamdır
  • bana her yer cehennem  (03.05.17 00:01:03 ~ 00:05:32)
@hasmetizm adshgjkhl
yok valla kendisi gayet mütevazi biri. bunlar benim düşüncelerim. bahsettiği erkekler hakkında kendi eleştirilerimi yazdım.
sevgilileri de adıyamanın köyünden çıkmış doktor, kayserili asosyal telekominikasyon mühendisi, elazığlı şakirt doktor, karslı hödük inşaat mühendisi gibi insanlardı. hepsiyle de lisede veya üniversitede tanıştı. aldatılmasının tek nedeni saf olması zaten. tipe mipe bakmıyor. herkese güveniyor. ama artık bakmalı. çocukları kocasının genini taşıyacak :D

@la rana teşekkürler ama amacım onu yozgattan kurtarmak zaten :D gelsin bu taraflara ya da ege kıyılarına.
  • cikolata selalesi  (03.05.17 00:03:08)
@bana her yer cehennem adsfhgjkh sana hiç güvenmiyorum. ve lanet olsun ki biri hariç hepsi uzak mesafe ilişkileri oldu. çünkü yozgattan bulamıyor.

  • cikolata selalesi  (03.05.17 00:04:30)
spor yapsın

  • nrmnm  (03.05.17 00:10:02)
özel sektör ya da standart kamu onu ordan çıkaramaz, yani eş durumuyla tayinde diğerleri arkadaşına tabi olurlar. Onlar da Yozgat'a düşer :)) Batıdan bir asistan, hakim falan anca.

  • fallopian  (03.05.17 00:13:07)
Mecburi bitince gittiği yerde bulur.

  • premium hayat yan gel yat  (03.05.17 00:14:04)
@fallopian yanılıyorsun

benim çalıştığım kamu kurumda yer değişimi kesinlikle yasak.
eş durumunda eş bize tabi oluyor.
kocaeliye gelmek isteyen bekarlar eklesin
:)
  • bana her yer cehennem  (03.05.17 00:19:36 ~ 00:20:25)
@bana her yer kısıtlanmışlığı avantaja çevirmek buna denir, eski görev yerimden-ki Doğu sınırımızdır, öğretmen hemşire doktor arkadaşlara hemen durumunu bildiriyorum karşim

  • fallopian  (03.05.17 00:29:15)
@fallopian eyvallah.

kör topal leylek damacana fark etmez
:)
  • bana her yer cehennem  (03.05.17 00:34:48)
Mütayit adayıyım manda kasa mersedesim var metresim olmak isterse olabilir ama önce karıma bir sormam lazım. Sonuçta ailemize kabul ediyoruz.

  • tukenmez adam  (03.05.17 00:36:00)
kayserili asosyal telekominikasyon mühendisi...

ulan ben miyim bu acaba? Aslında baya mutlu ederdim onu. İçimden geçenleri bilse böyle demezdi :(

Soruya cevap mı bilmem ama şu saatten sonra zor görünüyor. Sizin gibi arkadaşları direkt buluşturup tanıştırmalı.
  • gkn  (03.05.17 00:37:16)
Zirvelere katılsın işte, baksana ne kadar çok talibi çıktı hiç görmeden :) İstediği gibi birisini Yozgat'ta bulamayacağı belli. Ya işine veda edecek, ya da evlilik hayallerine...

  • iwasbornonamountainside  (03.05.17 00:45:18)
geçen yıl olsa onu yozgat cehenneminden çekip çıkartabilirdim ama şimdi attenuation problemim var. referanslarım available upon request.

  • ron dennis  (03.05.17 00:48:36 ~ 00:50:22)
Gaziantep düşünürse kuzenimle tanıştıralım :D

  • ekaterina  (03.05.17 00:59:29)
Senin aklın hala eski sevgilinde bacım. Sen o işi tekrar bi kurcala, belli mi olur..

  • manuel mandalina  (03.05.17 01:17:02)
ben ben ben ben. bu sefer kendinden 3 yaş küçük; risk budur

  • rojhat  (03.05.17 01:47:33)
yozgata tatile gelmiş kişilerle tanışabilir.

Ya bir de şu tip duyurularda ben ben diye atlayan tiplerin kafasını çok merak ediyorum. cidden ne düşünüyorsunuz? sen öyle yazdın diye iletişime geçip merhaba tanışalım falan mı diyecek sanıyorsunuz?
  • catch the arrow  (03.05.17 01:54:39)
Sınır tanımayan doktorlara katılsın gönüllü olarak. Zenci manita yapar. :)

  • old possum  (03.05.17 09:54:34)
(bkz:
aranızda hala link vermeyen hayvanlar var)

  • renegade  (03.05.17 11:02:06 ~ 11:04:07)
Haftasonları ankara ya falan gitsin izinli nasıl olsa internetten kendine uygun birini bulsun kamu gorevlileri siteleri var instagramda oralarda herkes birilerini arıyor mesleklerini söyleyip fotolarini da koyuyorlar.

  • kaderdeki bekir  (03.05.17 12:54:18)