Kulak kıkırdak piercing

Kulak kıkırdağına piercing tattırmayı düşünüyorum. 3 sorum var; acır mı, 20 gün takmasak kapanır mı , erkeğe gider mi !?

Acımaz; yeni deldirdiğinde bırak 20 günü, 2 saat takmasan bile kapanır kıkırdaktaki delik; erkeğe gider mi gitmez miden çok yakışan var yakışmayan var, böyle değerlendirmek lazım.

  • angelus  (02.05.17 15:24:35)
acımaz.
deldirdikten sonra ilk hafta çıkardığında bi gecede filan kapanır.
ama 3 5 ay sonra aralarda bi kaç gün takmasan bişey olmaz da 20 gün bilemedim. kapanma ihtimali var.
erkeğe gider, ben yakıştırıyorum.
  • elorelia  (02.05.17 15:31:27)
halka takarsanız acımaz herhalde, ama bende iki ucu toplu değnek var, onun topları kulağıma denk gelince üstüne uzun süre yatarsam falan bazen acıyor. Ama öyle dayanılmaz bir acı değil, hemen geçiyor.

galiba kıkırdaktaki delik kapanmıyormuş da deri kapanıyormuş, benim yaptırdığım yerde öyle demişlerdi. pek hatırlayamıyorum, yaklaşık 20 sene oldu.

gider.
  • sopiro  (02.05.17 15:35:00)
Acımaz, kapanır ve gider

  • fragile lady  (02.05.17 15:55:31)
Acımaz, 20 gün takmazsan kapanır, ilk 15 gün hiç çıkarmayacaksın zati. Her erkekte güzel durmuyor amma velakin bence bu senin kararın.

Benimki 2 3 ay süresince canı sıkıldıkça acıdı sonra birden acımamaya başladı sonra yine acıdı falan derken şindi hiç acımıyor, yok gibi.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (02.05.17 16:32:17)