Brother HL-1111

1 yılın sonunda toneri bitti bunun. Dışarıda mı doldurtsam (küçük şehir, var mı onu bile bilmiyorum) yoksa urun.n11.com urun.n11.com bu ikisinden birini mi alsam ?.

edit: satis.brother.com.tr burada da orijinal toner var.

1 yılda toneriniz bitti ise ya çok kullanmıyorsunuz ya da efsane bir cihazınız var :)
dolum yaptırın.
ya da;
www.hepsiburada.com
  • hippokondriyak  (02.05.17 01:27:18)
Bu cihazdan bende de var 1000 sayfada anca biter demişti satan. Biterse doldurma işi beni de tırsıtıyor o yüzden fazla kullanmamaya çalışıyorum

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (02.05.17 01:59:25)
ben doldurmaktansa muadil ürün almanızı öneriyorum. bizde de tonerli yazıcı var yaklaşık 4-5 yıl oldu. her seferinde muadil ürün aldık internetten. bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.

  • lideraydin  (02.05.17 03:30:58)
aynı yazıcıdan 3 tane var toneri çok küçük diğer yazıcılara göre doldurmanızı önermem hem tam doldurmazlar (kaç gram toz koyuyor bilemezsiniz) hem de dolum yazıcıya zarar veriyor. en iyi çözüm muadil toner almak gibi.

  • deligine yuvarlanmis tavsan  (02.05.17 09:09:47)
Bir yıl kullanıyorsan orjinal al sıkıntı yaşama derim ben.

  • galatasaray  (02.05.17 11:08:26)