o kadar hastayim ki

dökülüyorum. göz yuvalarim bile agriyor. nurofen,nane limon, surup, asprine c dayadim. ne yapayim baska? 5. gunu ama daha kotuyum.

Bol su. Devirdaim olsun içerideki sıkıntı. İdrarın rengi iyice açılana kadar su daya.

  • arnold schwarzeneger  (28.04.17 12:31:44)
su, meyve ve hastalığı yendiğine dair inanç

  • fragile lady  (28.04.17 12:31:48 ~ 12:31:57)
kopkoyu bir kemik suyu çorbası iyi gelir. Kemik bulabilirseniz birkaç saat kaynatıp suyuna çorba yapın, bayağı canlandırıyor. Tabii işteyseniz falan zor olabilir :D

  • whoosie  (28.04.17 12:34:50)
her seyi birak. umca'ya aban. ilik suyuna corba, kefir, yogurt falan...

  • alperz  (28.04.17 12:36:54)
eğer burnun tıkalıysa migrosta himalaya tuzu var. onu suyla karıştırıp burnuna çek, çok güzel açıyor. sabahları iyi zeytinyağı, çörek otu yağı iç. yemeklerin yanında turşu ye. ev yoğurdu ye bol bol. kefir iç. karbonatlı su iç. hastalıktan neredeyse bilincimi kaybettiğim bir gün bunları yaptım. hemen ayağa kalktım. şuan çok iyiyim. son zamanlardaki favorim seher vakti yürüyüşü yapmak. hafta sonları köyümüzde yapıyorum bu yürüyüşü acayip zinde tutuyor insanı. hee birde sabah 10 ve 2 arası yarım saatlik uyku çek. yapamıyorsan mutlaka akşam 10 la 3 arasındaki uykudan istifade et. hem cildini hem bedenini canlandırıyor. birde yemeğini neşeyle ye. o zaman faydalı enerjiye dönüşüyor. somurtarak yersen zararlı. niye demişler her şeyin başı moral diye.

hee unutmuşum: iyi kestane balı bulursan mutlaka ye. bundan iki sene önce doğu karadenizde kestane balının bol olduğu bir yerde oturuyordum her sabah bir çay kaşığı yerdim ondan mıdır bilmem öksürük ve boğaz ağrısı nedir unuttum. nazar değmesin. ama birde sürekli güneşlenirdim kuma yatardım ondan da olabilir.
  • for day to break  (28.04.17 12:43:50 ~ 12:57:26)
biri de doktora git dememiş arkadaş. bi serum yesen çakı gibi olursun

  • cekilmis gayfe  (28.04.17 12:45:36)
Tavuk suyu çorbası çok iyi geliyor artı grip 1 haftadan önce geçmez. Tylol hot içeceksin gece yatmadan terliyosun. Sonra nurofen içeceksin günde 3 kere.

  • kaderdeki bekir  (28.04.17 12:55:32)