Dönüm noktaları

Hayatınızda- her konuda olur- dönüm noktaları var mı? Illaki vardır, biraz bahsedelim. Bir ayrılık, söylenen bir söz veya bir vefat sonrasi hayatın tümden ve iyi yönde değişmesi bahsettiğim
Bir nevi yeniden doğuş.Üniversite hazırlık zamanıydı. Deli gibi seviyordum. En olmadık zamanda terkedildim. Ben de hırs yaptım.Türkiyenin en iyi üniversitelerinden birini kazandım.Hayal bile edemeyeceği ortamlara girdim. Gezdim,tozdum vs.Resmen bu ayrılık beni kamçıladı. 8 yıl önce bir yaz.Kücüklükten beri kilo sorunum var. 25te iyice bi tostosluk hali. Aile büyüklerinden biri laf söyledi kilomla ilgili.Çok bilendim. Yapamazsin,edemezsin dediler.Bi iddaaya girdik 3 ayda 25 kilo verdim.Aglıyodum yatakta sporun acısından geceleri. Şu anki durum yaş 33,2 ay önce yere göge sıgdıramadıgım bir insandan hayatımın kazıgını yedim.Biraz toparladıktan sonra bir parola belirledim ve o parolaya göre yasıyorum artık.Su anda harika planlarım var kendimle ve seyahatlerle ilgili.Resmen yine kamçılandım.Tüm hayatım degismek üzere ."Best version of myself" olusturmak icin yola cıktım. Insan iliskileri, görsellik, geziler vs vs. Sizin de böyle kamçılandığız durumlar oldu mu?Neler değişti?

Olmadı bana hiçbir şey kar etmiyo gene aynı şekilde devam ediyorum :(

  • ave maria  (27.04.17 22:38:08)
Benim 7 yıllık liseden üniversiteye süren bir ilişkim vardı. Ayrıldıktan sonra bireyselliğimi yalnızlığımı ve kendimi sevmeyi öğrendim. Artık buna göre hareket ediyorum. Ben kalp kendim.

  • jazzabel  (27.04.17 23:51:37)
20 yasinda londra'ya gittim, 1 yil kaldim orda aile ve arkadaslardan uzak bol bol dusunme ve hatalarimdan ders cikarma sansim oldu, bir donem bulundugun ortamdan uzaklasinca geldiginde baska bir insan oluyosun herkese tavsiye ederim, hatta gecmisinde yaptigin hatalari ve sana yapilan hatalari bir kagida yazabilirsin ben yaptim ise de yaradi

  • mustafa sertkaya  (28.04.17 01:11:13)