Şişli-Osmanbey-Kurtuluş civarı kiralık ev

Selamlar,

Kız arkadşaımla beraber Şişli'de eve çıkmak istiyoruz. Kız arkadaşım öğrenci ben ise çalışan işinde gücünde bir adamım. 2+1, 1000-1400 TL civarı kirası olan, metroya yürüme mesafesinde, mümkünse ara kat bir daire arıyoruz. Haneye tek mayış girdiği için daha fazla kira vermem mümkün değil. Osmanbey, Mecidiyeköy, 19 Mayıs, Ortaklar caddesi ve Zincirlikuyu civarı olabilir. Eğer sağınızda solunuzda sıkıntı yaşatmayacak kiracı arayan varsa haber edin.

Teşekkürler şimdiden.

He dalga geçiyoruz. Canımız sıkıldı seni sinirlendirelim dedik akşam akşam. Böyle bir talepte bulunmak suç mu? Küfür mü? Biraz ilanlara bakarsan kiraların ne kadar düştüğünü görebilirsin. 1500 TL civarı evler mevcut

Ortaklar ve Zincirlikuyu semtlerini bu fiyat aralığıyla andığım için buralarda evi olan bütün ev sahiplerinden özür diliyorum[!]. te allaam ya...
  • kafamiyicem  (27.04.17 12:27:50)
Ebeveyn banyosu ve kapalı garaj filtreleri açık olduğu için bulamadın sanırsam. Aha arama linki.

www.hurriyetemlak.com
  • kafamiyicem  (28.04.17 11:00:59)
ben de merak ettim damladım. ben mi kazıklanıyorum diye ama ... senin linkinde seçili bölgeler kuştepe, gülbağ ve meşrutiyet mahallesi. buralar ile senin saydığın yerler arasında ciddi farklar var. umarım bir düşeş olur bulursun ama beklentini yüksek tutma derim ben.

  • olivia  (28.04.17 19:14:53)
Selamlar olivia,

Linkte direk şişli çıkıyo olması lazım. Haritayı nerye sürüklerseniz o muhitteki 1500 tl ve altı evleri görebilirsiniz. Ekran görüntüsünü yükledim aşağıda linke tıklayabilirsiniz. Evler süper değil ama gene de bir şeyler çıkıyor üç aşağı beş yukarı. Bir haftadır bi kaç emlakçı gezdik. Ortaklara paralel sokaklarda bir iki ev gezdik gördük 1500 TL ye. Ev var yok değil yani, aramaya inandığım için buraya da yazayım dedim. Bu arada ilanıma bozulan arkadaş da mesajlarını silmiş. Neyse ya, bakalım, hayırlısı artık

i.hizliresim.com
  • kafamiyicem  (28.04.17 20:23:55)