Passolig beni cildirtti :( !

Canimlar,

31 Mart tarihinde Passolig kartina online olarak basvurdum. Teslimat suresini sistem 15 gun olarak gosterdi. Aradan 26 gun gecti ve ben passolig telefon hattini aradigimda sekreter kartimin halen basim asamasinda oldugunu soyluyor. (ki bu bahsettigim sekreter otomatik yanit sistemi)

Ya bu Passolig 0850 724 33 44 musteri hizmetleri o kadar dandik ki, zaten otomatik operator konusuyor adam akilli musteri hizmetlerine baglanmak mumkun degil, butun secenekleri denedim, butun tuslara bastim, bir muhatap bulamadim. Sadece yildiz tusu ile Ingilizce menuye ulastigimda musteri hizmetleri yetkilisi Turkce konusma yapiyor benimle ancak o menuden sadece pasaport numarasi ile yapilan basvurular degerlendiriliyormus. Dolayisiyla bana yardimci olamadilar.

Vay arkdas, vallahi bezdim. Ben ne yapayim? Onerisi olan ayni veya benzer durumu yasamis olan var mi? Benim kartim nerede, yetkili bir abi var mi burada :(

farklı bir konuda müşteri hizmetlerinden bir ademoğluna ulaşamama sıkıntısını ben de yaşadım. en son sitedeki formu doldurup beni arayın dedim, ertesi gün aradılar da öyle halledebildim.

  • nrmnm  (26.04.17 20:30:25)
Acelen yoksa takma kafana bu kadar. Eger maca gideceksen tek girislik passoligler stad onunde veriliyor zaten.

  • scuderia  (26.04.17 20:40:43)
Orda müşteri hizmetlerine ulaşmanın yolu var.

Tam hatırlamıyorum ama bilgi güncelleme gibi bi seçenek vardı. Ordan adres güncellemeyi seç. Çıkan kişiye derdini anlat. Aaaa adres için tuslamissiniz demez. Ben hep böyle yapıyorum. Ama bunun için TC ve kart şifresi girmen lazim. Şifre de telefonuna geliyordu.
  • elorelia  (26.04.17 20:41:05)