Network olayları, kyani

Bi kuzen bu işe bulaşacakmış. Kyani diye besin destek falan filan satılıyormuş, aynı zamanda kendine bi network kuruyormuşun winwin saadet zinciri gibi bişey.

Var mı bu marka ve zinciri hakkında bilgisi olan?
Mersolar audiler havada uçuşuyor

bulasmasin.

  • fakyoras  (25.04.17 21:21:25)
o mersolar, audiler işte "böyle bi iş varmış" diye bulaşan kerizler sayesinde oluyor.

  • pilavmaker  (25.04.17 21:39:34)
Bir ark bu kadronun tepesinde. Ama bulaşmasın. Tepedekiler yiyor parayı, mantıklı bir kısmı yok

  • gazozailacatmauzmani  (25.04.17 22:12:59)
qnet'in farklı versiyonları.

merso'lar, audiler falan tepedekiler için. uyanık ve girişimci olanları da bir iki sene içerisinde para kazanmaya başlıyorlar. bunlar toplam sayının hepi topu onda birini oluşturuyorlar. geri kalanlara da 10 lira yerine 100lira vererek aldıkları besin takviyesi kaıyor.

Kyani olayını bilmiyorum. bildiğim bütün winwin saadet zincirlerinde olay böyle. kazıklarsan kazanırsın.
  • dahinnotha  (25.04.17 22:42:37)