Kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Dış dünya ile irtibatımı koparacak kulak üstü kulaklık tavsiyenize ihtiyacım var.2 sene içerisinde toplamda 3 adet kablolu kulaklık elimde kaldı.Bu nedenle bu sefer kablosuz düşünüyorum 1.000 liranın biraz üzeri olabilir belki kıymet bilirim sakınırım diye düşünüyorum...

Cinsiyet :ERKEK

Dinlediğim türler : House,Minimal,Deep House vb elektronik müzikler ile ara ara akustik ve enstrümantal dinlediğim oluyor.

Bose SoundTrue AE2 kullaniyorum, istedigin ozelliklerde QC25 ve QC35 var, aktif gurultu engellemeli. fiyatlarini tam bilmiyorum ama yurt disinda daha ucuz oldugunu saniyorum. biraz pahali aslinda benzerlerine gore ancak kiymet bilirim dedigin icin tavsiye ettim. cok guzel yorumlar var ayrica gurultu engellemesi ile ilgili.

cok pahali dersen de SoundTrue AE2'den memnunum. Bose genel olarak kirilgan gorunuyor ama saglam. genel olarak Bose cok bas agirlikli degil, daha naturel ancak bir studyo seviyesinde degil. temiz sesi var ve fiyatina gore uygun oldugunu dusunuyorum. audiophile degilim ama benzerlerinden ayirt edilebilecek bir sesi oldugunu soyleyebilirim.

genel olarak tavsiye ederim
  • ekyil  (24.04.17 12:27:55)
Sennheiser momentum wireless
Bose QC25
bowers & wilkins p5 wireless

kablosuzda alacağın ses kalitesi kablolu kadar iyi olmayacak. ayrıca aktif gürültü engelleme de ses kalitesine etki eder.
  • sporty  (24.04.17 14:09:31)
(bkz: sony mdr-1abt)

şarjör 30 saat gidiyor. çok rahat. gürültü engelleme şarj yediği için ben tercih etmedim. gürültülü yerlerde de kullanmıyorum zaten. olmazsa olmaz bi özellik değil bence. kulağı güzel sardığı için kapalı olsa bile zaten sesi kesiyor dışarıdan. müzik çalarken bişe duymuyor insan. ki son ses dinlemiyorum. sony center larda denemek mümkün. media markt güzel indirim yapmıştı oradan almıştım 750 ye. aptx özelliği var kablosuz ses kalitesini yükseltmek için.
  • hasmetizm 2046  (24.04.17 14:15:15 ~ 14:16:38)