supernatural nerden itibaren güzelleşiyor?

bunu çok öven tavsiye eden oldu sürükleyici filan diye, konusu da aslında ilgimi çeken izlemek istediğim bir konu ancak ilk sezonun yarısını izledim hala hiç sarmadı.

ittire ittire izliyorum çok sıkıyor açıkçası. ne zaman açılıyor bu dizi? spoiler vermeden söylerseniz sevinirim. genel olarak her bölüm bağımsız konu işleyen dizileri sevmem, devam eden bir konu da olursa katlanabilirim şu an pek öyle bir konu ortaya çıkmadı. ikinci sezondan sonra açılır mı devam edeyim mi izlemeye?

Devam eden konu ilerki sezonlarda geliyor, 2de falandı herhalde. İzle az daha.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.04.17 02:03:20)
2-5. sezonları yanlış hatırlamıyorsam keyifle izlemiştim ama bir yerden sonra yine çok saçmaladılar bıraktım. yine de bir zamanlar heyecanla ve merakla izlemiştim bu keyifli diziyi :)

  • part time pollyanna  (24.04.17 02:14:39)
5. sezondan sonra kötüleşiyor. 5. sezondan sonra ittire ittire çekiyor onlar da sırf liseli kızların gönlü olsun diye.

  • Adramelekhh  (24.04.17 07:46:08 ~ 07:46:26)
bütün sezon bi halt olmaz, sıkıcıdır, sezon sonunda oha diyeceğin olaylar gelişir.

  • stewie  (24.04.17 09:06:05)
Stewie hakli

Ben cok seviyorum yine de. Ailemden gibi oldular valla. Gelseler kuzen naber dicem o kadar yani.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (24.04.17 11:13:57)
güzelleşmiyor ahahaha. ben 4 sezon civarı izleyip korkup bıraktım, bu yüzden güzelleme yapamıyorum.

  • Apocalypse  (24.04.17 11:39:55)
9 yılımı yedi ipneler.

Her bölüm ayrı hikaye sevmiyorsan şimdiden bırak derim.
  • feel the blanks  (25.04.17 00:10:20)