Kendinizi neselendirmek için ne yaparsınız?

Hiç keyfinizin olmadığı ama aslında güzel bir gün geçirmenizin daha normal olduğu günlerde ne yaparsınız? Aklınıza ne gelirse yazabilirsiniz.

Teşekkür ederim şimdiden herkese.

Müzik.

Aha bu listemi dinlerim:
open.spotify.com
  • long live rock n roll  (18.04.17 13:14:11)
Bir iki küçük işini hallet. Kendine geleceksin.

  • arnold schwarzeneger  (18.04.17 13:14:14)
Dans et. Hemen. Şimdi.

  • MaNOfTheYear  (18.04.17 13:18:07)
müzik dinleyip bira içerdim ama artık içemiyorum:(

  • sta  (18.04.17 13:19:54)
motosiklete binerim.

  • jimicik  (18.04.17 13:21:50)
Sakin bir müzik açar, bir iki mum yakar, sevdiğim değişik çaylardan birini yaparım.

  • kullanıcıadımbuolsun  (18.04.17 13:30:51)
-en başta dingin, sonra orta tempolu, en sonunda da neşeli parçalar dinlerim genelde.
-sevdiklerimden birini telefonla arar, konuşurum.
-kitaplarımın hepsini yere indirir, kitaplığımı yeniden düzenlerim.
  • m e b  (18.04.17 14:05:55)
Odamı dip bucak temizlerim. Kitaplarımı, masamı, bilgisayarımı, kalemlerimi silerim. Sonra uzun bir duş alırım. Sevdiğim müzikleri dinler bir şeyler içerim. Bazen de yatar uyurum. Bazen hafif bir yürüyüş yapar bir yerlerde otururum. Kitap okurum. Kafanı dağıtacak herşey olur.

  • hayde bre  (18.04.17 16:32:00)
1.bp.blogspot.com

Şaka bir yana, hiç keyfim yoksa kafam dağılsın diye film izlerim, belgesel izlerim veya yatar uyurum, kendimi neşelendirmeye çalışmam.
  • peggy  (18.04.17 16:48:04)
az yerim. gluten-free yerim. yemeği sindirmekle uğraşmam bir de. hafiflik duygusu iyi bir enerji katar.

musik hören yaparım. çok aşırı güzel müzik listelerim var. ayıptır söylemesi.

mükemmel erkek olsaydım dans da ederdim ama onu yapamıyorum. ne yazık ki, mükemmel erkek değilim. taksitler binsin onu da yapıcam.

türk filmi izlerim. reminiscing, nostalgia güzel hisler. beni ihya eder.
  • stewie  (18.04.17 16:56:52 ~ 17:01:11)
sutlu kahve yaparim :)

  • superfluid  (18.04.17 19:47:51)
Müzik + dans, renk + 1

Sana yakın diye şey ediyorum; Büykçekmece Sahili'ne indiğimde be Gürpınar'a doğru yürüdüğümde mutluluk otomatik 90 birim artıyor çok önemli bir mutsuzluk kaynağı yoksa.
  • aychovsky  (18.04.17 19:52:23)
avrupa yakasının tekrar bölümlerini açıyorum ben evde dolanırken fonda o oluyor arada espri yakalayıp gülüyorum istemsizce.

bir de bu sırada kendimle uğraşmak iyi geliyor. atıyorum yüz maskesi yapıyorum, oje sürüyorum vs.
  • muslugubozukhayrat  (18.04.17 19:55:31)
müzik+hareket (egzersiz, yürüyüş...)

hele hava da güzelse ^_^
  • otonomo  (18.04.17 20:19:19)
Ben müzik eşliğinde sahilde yürüyüş yapıp sokak köpeklerini seviyorum.

  • ms brownstone  (18.04.17 20:46:00)
Hic keyfim olmadigi zamanlarda bir sure sonra kendiliginden keyfim yerine geliyor:) Olagandisi bir sey yapmiyorum.

  • stavro  (18.04.17 21:02:24 ~ 21:03:00)
evde ise müzik, imkan varsa deniz kenarında cay bahcesi.

  • thewizardofearthsea  (18.04.17 21:12:16)